reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Podobno w pierwszych 6 miesiącach po porodzie kobieta jest najbardziej płodna bo w organizmie utrzymują się jeszcze wysokie stężenia jakiś hormonów, mało kto o tym mówi i wie... dlatego czasem ludzie zaczynają współżyć jeszcze bez zabezpieczeń i zaraz druga ciąża. Mam znajomych, którzy właśnie dostali zgodę na przytulanko a ona nie miała jeszcze @ po porodzie i czuli się pewnie aż do momentu gdy długo @ nie przychodziła i okazało się, że dwie krechy są... ;)
 
Podobno w pierwszych 6 miesiącach po porodzie kobieta jest najbardziej płodna bo w organizmie utrzymują się jeszcze wysokie stężenia jakiś hormonów, mało kto o tym mówi i wie... dlatego czasem ludzie zaczynają współżyć jeszcze bez zabezpieczeń i zaraz druga ciąża. Mam znajomych, którzy właśnie dostali zgodę na przytulanko a ona nie miała jeszcze @ po porodzie i czuli się pewnie aż do momentu gdy długo @ nie przychodziła i okazało się, że dwie krechy są... ;)
Gdyby nie cc to już obmyślałabym plan działania... bo jak o drugie przyjdzie się tyle starać... ;) a tak to muszę odczekać...
P.s. po cesarce powiedziałam, że kolejne to emek sam sobie urodzi ;) czas, czas, czas...i co? Już mi w głowie kolejne. :) :)
 
Zuzik nie pamiętam jak naukowo ten test się zwał ja mówiłam na to " test na wrogi śluz". Miałam go dwa razy.
Beti to jutro razem świętujemy :)
Ja nadal @ nie mam, ale jest jej pierwsza oznaka , M musiał się zmierzyc z moim fochem dziś.

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
MAJ

25- Nouvelle - beta hcg
Beti - beta hcg
Marzen- wizyta

CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
7- M26 - usg genetyczne
Ewik- hsg
29-Anika-wizyta u gin prowadzącego ciążę
Pyreczka - laparoskopia
Lumio, Pyreczko, Kredko czekamy na Was
Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kamisiu - dobrze mieć takiego lekarza, uważam że lekarz powinien być także człowiekiem. Chociaż dzisiaj trudno takich znaleźć.

Zuzik - ja już miałam @, nie dość że przyszła znienacka, to jeszcze się przeciągała.

Beti - trzymam kciuki :-) :-)

Em - co u Was? Dawno Cię nie było.
 
1463630400-1d1mld.jpeg

Dopadło i mnie hahaha....

Napisane na LG-P760 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Beti, najlepszego!

Zuzik to hormony. Tęsknota za noworodkiem. Ja się śmiałam, że to po to, żebyśmy przetrwali jako gatunek. Tak samo skurcze porodowe. Zawsze słyszałam, ze zapomina się o tym bólu i się dziwiłam, ze jak to, i rzeczywiście po kilku dniach pamięta się tylko, że bolało, ale nie jak bolało. A co do pierwszej owu, to jest przed @. U mnie było tak, że bardzo miałam ochotę na przytulanie i.... 2 tyg poźniej dostałam pierwszą @. Z tym, ze przez kp ja miałam dłuższą przerwę z @ No i przez cc musieliśmy się zabezpieczać.
 
Do góry