reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
buraq, pregnyl moze się utrzymywac do 10-11 dni. może lepiej poczekać na poniedziałku i mieć czarno na białym? choć wiem, że pewnie czas się niemiłosiernie dłuzy!!!

co do wodników - ja mam ich wokół siebie sporo i to same dobre osoby, ja też z lutego jestem :D więc życzę Wam dzieciaczków spod tego znaku:)

powrózyc zawsze mozna ;)

Bety, koniecznie daj znac, jak sytuacja u Ciebie! myślę o Tobie często:)

Kamisiu, podziwiam Cię. naprawdę. tak po ludzku. jestes dla mnie wzorem wrazliwosci i pokory. mam nadzieję, że los Cię wynagrodzi :*

Stacy, Zuzik, jak tam Maluchy? jakieś nowe umiejętnosci? jak Wy się czujecie?

Magda, M26, rosniecie zdrowo i spokojnie?

Marzen, jak gardło? jak Ty w ogole dajesz radę z przedszkolakami i trudnościami z mówieniem? no i jak Twoje sprawy?

Kredko, a to auto w koncu kupiliscie? zadowoleni jestescie? do podziemnego się wybierasz z tymi plamieniami?

Nou, Luzarytka, katharina, ewikewik, vadera wszytskiego dobrego!
 
reklama
Aniko mówię jakbym mutacje miała ale już tak nie boli na szczęście :) Przedszkolaki są o dziwo wyrozumiałe i nie muszę głośno mówić:) Ja czekam na @, powinna być koło weekendu. Szczerze to mogłabym nawet w tym cyklu podejść do ivf, ale pewnie będę musiała czekać do czerwca.
Beti ??
 
Stacy, Zuzik, jak tam Maluchy? jakieś nowe umiejętnosci? jak Wy się czujecie?

Magda, M26, rosniecie zdrowo i spokojnie?

Marzen, jak gardło? jak Ty w ogole dajesz radę z przedszkolakami i trudnościami z mówieniem? no i jak Twoje sprawy?

Kredko, a to auto w koncu kupiliscie? zadowoleni jestescie? do podziemnego się wybierasz z tymi plamieniami?

Nou, Luzarytka, katharina, ewikewik, vadera wszytskiego dobrego!
Aniko, dziękuję, że pytasz.
Mały Adaśko (mały:oo:6340g) codziennie nas czymś zadziwia, a my cieszymy się jak dzieci... Jesteśmy na etapie unoszenia główki, świadomych uśmiechów na widok znajomych twarzy. Po przebojach brzuszkowych, cieszy nas każdy puszczony bączek. Dziś zdałam sobie sprawę, że za nami wspólne 8 tygodni. :-) :)
Rana po cięciu ładnie się zrosła, ostatnio zalało mnie bezbarwnym śluzem...:baffled:Ale chyba nie owulacyjnym bo @ jeszcze nie zawitała... Poza tym czuję się jak 18 -stka:-) :):-D:p:-p:-D

Dziewczyny, choć mało się udzielam, to cały czas podczytuję, kibicuję i wspieram duchowo. To tak dla przypomnienia :D
 
Aniko dziękuję że pytasz :-) :-) :-) Dziś malutka pierwszy raz (albo ja zauważyłam) uśmiechała się do nas świadomie. Wspaniałe uczucie. Wodzi oczkami za zabawkami, powoli zaczyna się interesować. Kłopoty z brzuszkiem przeszły, bączki idą aż miło :-) :-) :-) niestety przed nami trudne dni, bo mała ma szczepienia. Mam nadzieję że to przetrwamy. Poza tym przygotowania do chrzcin.
Ja czuję się dobrze po porodzie, chociaż czasem zmęczenie daje osobie znać. Dwa miesiące prawie minęły, zdałam sobie sprawę że pół roku minie raz dwa i niestety do pracy. :-(
 
Katherina nie wiesz co tam się w brzuchu dzieje. Uszy do góry!!!!!!!! Ty sobie pomarudź a ja tu zrobię co trzeba: &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Katharino: a kiedy masz termin @? I jak Ty nie wierzysz to my za Ciebie będziemy. To jedyne co warto zawsze:)
 
Do góry