reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Sorki Kath, nie chciałam Cię w żaden sposób urazić, ani Was dziewczyny.. Wodniki w sensie znaku zodiakalnego. Próbowałam pozytywnej projekcji.. Jeszcze raz przepraszam
 
Wiesz Buraq nie urazilas mnie a wrecz przeciwnie...spowodowalas dziwna radosc mi na sercu i usmiech na twarzy. Chcialabym zeby to sie ziscilo.Dziekuje
 
moja najlepsza koleżanka urodziła się 24 stycznia, jeśli by nam się udało to kalkulatory mówią że termin 25 stycznia (licząc od dnia iui). To bardzo mądra, miła, spokojna i rodzinna dziewczyna... Nie żebym jakoś bardzo wierzyła w tą astrologię, ale pobawić się można :D Wymyślam takie głupoty bo to czekanie jest dobijające, a moja szalona ciotka powiedziała, żebym sobie takie szczęśliwe projekcje uskuteczniała :D

i jeszcze żebym piła sok z buraka, ale na to jeszcze się nie odważyłam ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry