reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
MAJ
Beti- stymulacja do iui
11- Anika - wizyta
12- Buraq- beta hcg
13- Buraq- wizyta u gin.
13-Nouvelle - iui
17- M26- wizyta
Marzen- wizyta

CZERWIEC

1- Anika -usg połówkowe
Ewik- hsg
Pyreczka - laparoskopia

Lumio, Pyreczko, Kredko czekamy na Was

Kobietki jeśli w kalendarzu nie ma ujętych Waszych wizyt to dajcie znać :)
 
reklama
Kath wydawało mi się, że pisałaś że miałaś w środę? (sama dopowiedziałam sobie że to był 4 maja)

Lekarz kazał mi zrobić bete i przyjść po 10 dniach (w piątek)

wydaje mi się, że to za szybko, ale narzekać nie będę, bo jakoś mało cierpliwa jestem...
 
mam ogromną nadzieję, że tak! :D

chociaż Anika pisała, że to może być za wcześnie, ale coś tam pewnie w piątek będę widziała :)

a tak poza tym, to jeśli ten pregnyl zamiera ten hormon, to nie zafałszuje wyników?
 
Buraq ja mialam ovitrelle ale to pewnie to samo...jakis czas on sie utrzymuje w organizmie ale nie wiem jak dlugo. Twoj lekarz wie co robi jak kazal ci tak wczesnie bete zrobic. Bo wiesz...pozno tez moglo byc zagniezdzanie. A czy czujesz sie normalnie czy mialas jakis dziwny objaw?
 
Czuję się najnormalniej na świecie, nawet piersi mnie nie bolą jak na @, w sumie to czuję się jak w pierwszych 2 tygodniach cyklu
już nawet do luteiny się przyzwyczaiłam

no może tylko jakoś taka bardziej emocjonalna jestem, dziś u weta był piesek bez oka i się popłakałam... ale na reklamach jeszcze nie płacze.. więc sama nie wiem, może to ten progesteron? chyba o nim sobie poczytam...
 
reklama
Do góry