reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Ja uwazam ze w krakowie nie ma dobrej kliniki...

Marzen :-* kuruj sie! I prosze zdejmij mnie z czerwca;-)

Kamisiu fajnie ze sie odezwalas:-* tulam Cie:-*

Nou ja tez slub bralam 13tego:-)
 
Nou wiesz klinika klinice nierowna.. i ciezko dobrze trafic niestety... ja tez chodzilam do "dobrej" kliniki ...
 
Nou - świetne porównanie do popcornu :-) :-) :-) uśmiałam się....

Kamisiu - jesteś bardzo dzielna, i na pewno wyjście z domu Ci pomoże. Jeżeli potrzebujesz pomocy psychologa, nie wahaj się. :-) :-) :-)

Osobiście jak robiłam rozeznanie klinik, to niestety ale w Krk nie ma dobrej kliniki. Chociaż do Krakowa mam najbliżej, to nigdy bym się nie zdecydowała. Ale to tylko moje zdanie.

Katharina - lepiej się już czujesz?

Buziaczki z samego rana. :-) :-) :-)
 
Stacy moge juz oddychac lepiej i nie bola mnie nerki ale czesto kluja i bola mnie jajniki ale to pewnie od dupka. Jem go 6 razy dziennie
 
reklama
Anika, gratulacje :) wzruszyłam się

Kath zdrowiej! a przy tej hiperstymulacji to nie ma zadnej szansy, najmniejszej?

Marzen Tobie też zdrówka życzę

Ja jutro beta, ale powiem Wam, że myślę, że nie zaskoczyłam... Zła jestem na siebie bo nie mogę o niczym innym myśleć. W pracy same opóźnienia - jakoś nie mogę się zmotywować.

Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry