reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Poza tym, skoro w klinikach leczenia niepłodności jest wymogiem wstrzemięźliwość 3-4 dni to nie dzieje się to bez przyczyny i żadne teorie M z kosmosu niestety z siłą naukowych argumentów nie wygrają.
 
Kamisiu cieszę się że piszesz :). Jesteś dzielna kobietka i super ze chcesz sobie pomóc. Trzymam za Ciebie kciuki:*
 
Ostatnia edycja:
Nou naprawde rozwaz to przytulanie bo jakies powody musza byc ze w klinikach nieplodnosci zabraniają...twoj facet musi zrozumiec...
 
Kamisiu jezeli potrzebujesz pomocy i wsparcia to smialo porozmawiaj z psychologiem...kazda z nas rozumie ze mozesz miec wahania nastrojow...wtedy pisz do nas...mozesz na nas nawet nakrzyczec :)
 
Kamisiu przepraszam jeśli Cię urazilam albo przykro Ci się zrobiło, pisze ze słownikiem i przy gorączce nie widzę co pisze :*
 
reklama
Ale ja też chodzę do gina w klinice niepłodności, i on tak poradził... a mój M teraz zaczął mi tłumaczyć że to się wszystko zgadza że plemniki dojrzewają co 2-3 dni ale nie wszystkie na raz :) są jak popcorn każdy w swoim czasie... ja to już nie wiem co myśleć w sumie mój M też w medycynie siedzi to jakieś pojęcie ma... ehhh aczkolwiek rozbawiło mnie porównanie plemników do popcornu...
 
Do góry