reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Nou najlepszy nie zawsze jest najlepszy! Umow sie do innego i tyle! Ha tez myslalam ze w krakowie chodze do najlepszego a okazalo sie innaczej...

Dziewczyny tsh zawsze takie male mam.. to juz nie pierwszy raz i od 2 lat jest ponizej normy. I w szpitalu nic mi nie zrobili na to:-(
 
reklama
kurcze kredko nie wiem co napisać bo ja się kompletnie nie znam na sprawach tarczycy. najlepszy byłby endokynolog, ale wiem że trudno masz ze specjalistami. szukaj w dublinie, mam nadzieję że tam kogoś znajdziesz. uściski

nouvelle ja wiem jak Ci jest ciężko. wierz mi, wiem jakie to trudne. ale nic nie dzieje się bez przyczyny. skąd wiesz że jutro będziesz miała 1dc? przy takich nerwach może nie przyjść jutro. odetchnij głęboko. lekarz też człowiek, wszystko może mu się zdarzyć, a my mamy swoje plany i trzeba je realizować.
dlatego umów się do lekarza którego ci proponują rozpoczniesz sobie u niego stymulację a na późniejsze wizyty będziesz chodziła do tego do którego chcesz.
ja przed crio byłam umówiona na wizytę na 1dc i wyszło tak że czekałam na niego tydzień, a jak nadszedł to w klinice nie było miejsca do żadnego lekarza, przygotowania miałam ustalone przez telefon.
odetchnij...
 
MagdaM dobrze mówi! Polać jej ;D soczku oczywiście :)
nouvelle, początek cyklu to zawsze ustalenie planu działania. A skoro planem jest stymulacja, to ja umówiłabym się do innego (proponowanego) lekarza, który sprawdzi na usg czy można zacząć stymulację i wypisze leki. A później pilnowała już wizyt u Twojego "najlepszego". Szkoda cyklu :)
Aniko, wywołuję :) Nie lubię jak milczysz, bo czuję dezorientację w temacie :p
Lumio? Wychodź! :)
M26? Jak się czujesz?

Pozdrawiam wszystkie :) :***
 
Kredeczko niestety ja nie pomogę w sprawie tsh ;/
Nouvelle zgadzam się z Dziewczynami. Proszę mi tu łez nie marnować ;)
Zuzik u mnie średnio, a dokładniej męczą mnie strasznie nudności i ból głowy od wczoraj. Dziękuję że pytasz. A jak Twoje Szczęście?
 
Malowałam się trzy razy zanim wyszłam z domu bo co chwila miałam wybuch płaczu... Jestem już na prawdę zmęczona tym wszystkim. Mam wrażenie, że zamiast być coraz bliżej macierzyństwa to ja się z każdym krokiem od niego oddalam. Mój M też powiedział, że szkoda cyklu i żebym umówiła się do innego. Na nieszczęście było miejsce tylko do tego lekarza do, którego chodziłam na początku... i nie byłam z niego zadowolona- no ale trudno pójdę zobaczę co powie. Jutro mam wizytę na 9:45. Teoretycznie jutro najpóźniej w piątek powinnam mieć 1dc ja mam krótkie cykle więc nie spodziewam się, że nagle coś się zmieni. Mój gin będzie dopiero 12 najwcześniej i na wtedy mam umówioną wizytę- to już pewnie będzie po owu. Tez jestem z Krk i jeśli chodzi o to czy mój gin jest najlepszy to wiem, że każdy ma swoje zdanie ja od początku starań już tyle razy się nacięłam na lekarzach, że wiem, że ten do którego teraz trafiłam jest okey bo przynajmniej nie owija w bawełnę i nie naciąga na kasę tylko mówi szczerze co i jak i stara się pomóc. Widać, że lubi to co robi i zależy mu na tym, żeby każdej parze zrobić dziecko.
 
Kredeczko niestety ja nie pomogę w sprawie tsh ;/
Nouvelle zgadzam się z Dziewczynami. Proszę mi tu łez nie marnować ;)
Zuzik u mnie średnio, a dokładniej męczą mnie strasznie nudności i ból głowy od wczoraj. Dziękuję że pytasz. A jak Twoje Szczęście?
Właśnie śpi a matka na forum bb :p Dziękuję, rośnie, przygotowujemy się do pierwszych szczepień. Rozpoznaje nasze twarze, spontanicznie się uśmiecha... Ale co ja Ci będę pisać, sama się przekonasz :) Nawet się nie obejrzysz jak skończy 6 tygodni. U mnie tak było. A teraz dzień za dniem tak ucieka... Doba jest taka krótka :) Korzystajcie z uroków ciąży i róbcie to na co macie ochotę. Bo po porodzie na wiele rzeczy nie będzie czasu :) :**
 
M26 sprawdzasz sposoby na mdłości? ja staram się nie dopuścić do uczucia głodu bo wtedy jest najgorzej. no i litry wody. w ciągu ostatnich dni zdarza mi się wymiotować i obalam mit o porannych mdłościach moje zaczynają się koło obiadu i męczą mnie aż nie zasnę.
kiedy masz kolejną wizytę?

dziewczyny siedzące w krzaczorach zameldować proszę co u Was
 
Melduję się! mam sporo zajeć związanych z praktykami i stąd moja nieobecnośc.jeszcze tylko jutro 3 godzinki i weekend. czujemy się z córką moją dobrze, tylko senna jestem strasznie. poza tym wszytsko dobrze. mam brzuch :) przytyłam około kilograma, wiec ciaza zaczyna być widoczna:)

M26, mnie ratowały cukierki imbirowe i woda. nigdy nie wymiotowałam, ale mdłości miałam spore. kiedy wizyta?:)

MagdaM, chleb upieczony? jak się czujecie z Kropkiem? jak tam spodnie? ja w weekend jadę coś kupić, bo już mi niewygodnie.

Kredko, ja się nie znam na tarczycy. Dobrze, jakby Cię jakiś endokrynolog obejrzał. a jak z samochodem? nowy kupiony?

Zuzik, cudnie się Ciebie czyta:) bije taka energia pozytywna, ze nic - tylko chwytac!:) stresujesz się szczepieniami?

Lumio, gdzie się podziałas?

Nouvelle, dobrą decyzję podjęłas. zaczniesz stymulację, a tak naprawdę kontrolę zrobi Twój lekarz. powodzenia!

MArzen, schowałas się??
 
Również nie dopuszczam do uczucia głodu, podjadam bardzo dużo owoców. U mnie np dzisiaj nudności od samego rana, wczoraj od popołudnia do końca dnia, reguły nie ma. Wizytę mam 17 maja, ale rozmawiałam ze swoim lekarzem prowadzącym wczoraj i powiedział żebym po weekendzie majowym wpadła do Niego do szpitala na szybkie usg, żebym się tyle czasu nie martwila.
 
reklama
Do góry