reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
tak samo jak kilka postow wczesniej w sumie... spiaca, zmeczona a w nocy spac nie moge... cycki mi przeszkadzaja :p napilabym sie piwa... moze lech free? albo jakies carmi? mozna? czy te bez % tez sa bzie?
 
wreszcie mam kompa..
niestety beta nie wyszla taka jak trzeba, a 3 rozne testy wyszly
juz tego nie czaje;/
takze dobrze, ze odrazu bylam pesymistycznie nastawiona bo chociaz sie nie rozczarowalam az tak
w pn mam wizyte i beda przygotowania do inv
 
Sylha tak brałam anty(miało być 21, ale jak wyszła mi ta bakteria, to żeby nie stracic cyklu bralam dokąd sie nie wyleczyła czyli 31 tabletek mi wyszło)No i terazte zastrzyki diphereline(przpisano mi 21, ale niektore dziewczyny piszą, że dokupowały jeszcze 2 lub 3)Za nie zapłaciłam 650zł, ale wielkie sa różnice w aptekach, bo w Radomiu zapłaciłabym 850zł także pytaj w kilku i negocjuj:tak:Teraz we wtorek dowiem sie jakie leki dostanę i być może będę musiała brać od zaraz, to czasu na szukanie nie bedzie-no ale zobaczymy.W Novum ICSI kosztuje 6900(w tym są wizyty i okreslanie hormonów i usg)no i leki wiadomo osobno-do tej pory wydałam na badania, leki ok 2 tyś.plus 6900 i plus leki do stymulki-może w 12 tyś się zmieszczę-zobaczymy

Odnośnie Twojej rodzinki to zazdrość ludzka nie zna granic jak to w filmie było-żeby być zazdrosnym o quada albo gadać , że szastasz pieniędzmi-on Ci na to nie dał więc co mu do tego-nie przejmuj sie i korzystaj z przyjemności ile sie da, a ten komu dzieciatko przyszło z łatwościa nigdy nas nie zrozumie-nie wierzę w to-bedzie nam współczuł napewno, ale tylko my wiemy co to znaczy chciec , a nie móc i ile walki musimy włozyc w to zeby spełnic nasze marzenie.

No dziś mój teść przeszedł chrzest bojowy i pod okiem pielęgniarki zrobił mi zastrzyk żeby jej głowy nie zawracać już hehe-nawet nie bolało więc teraz w domciu przed pracką bedzie mi robił.Mój mąż nie jest taki odważny hehe
 
reklama
Magdusia łatwo sie robi strzaly:)) juz jestem weteranka

qrcze nie moge sie doczekac wizyty w pn, zeby sie dowiedziec co i jak
mam takie skurcze, ze juz chyba rodze;/
plus bole w krzyzu
prawie jak Ty blonka tylko u mnie nie ma fasolki:(
 
Do góry