reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Witam sięrankiem :-),
Palu- jest mi baaardzo przykro :-(, ale głowa do góry uda man się wszystkim :-).
Magdusia- no to ja może od razu w innych miastach zacznę szukać po aptekach, bo u nas w Opolu to niestety na co nie zajrzeć to droższe. Zobaczymy- a co do rodzinki to M powiedział, jak będzie dalej taki nie życzliwy to i jemu się kiedyś noga powinie.
Dobra idę się brać za jakiś obiad- niestety dopiero co wstałam, pół nocy nie przespałam, bo przez te szaleństwa wczorajsze odezwało się moje zwyrodnienie-mam nadzieję, że rehabilitantka coś na to zaradzi, bo co mam jak babcia teraz jeździć?!?!?Nie no nie podaruję ;-)
 
reklama
U mnie też lipa. 30 d.c. jedna kreska-test robiony o 16 tej. Tak dla pewności pójdę na betę, bo muszę luteinę odstawić, więc będę mieć 100% pewność.
Palu tak mi przykro:(
 
Ostatnia edycja:
heej :) co tu taka cisza?
sony :( ale za miesiac juz na pewno, oki? :* tulam
ja jutro ide rano na badania, mam cala liste tego, az sie dziwie, bo przy starankach tylu nie mialam badan na raz
 
Za miesiąc to będzie dupa. Coś komuś wiadomo czy luteina może zatrzymać okres? Tzn bo ja ją jeszcze biorę. Ostatnio to dopiero w 34 dniu mi wyszła słaba 2 krecha a przecież IUI miałam wcześniej robione niż teraz. Chyba coś o 3 dni różnicy jest, teraz w 15 d.c. była. Jeszcze mi taka maluśka nadzieja została, bo nie mam okresu ani bóli wskazujących na @. Może to zasługa Luteiny?? Co wy i tym myślicie.
Błonka tak właśnie jest, że tyle badań trzeba robić. Minister Zdrowia jasno wskazał w jakim czasie jakie badania należy wykonać przy ciąży fizjologicznej.
 
Sony ja tez sobie poczytalam tak z ciekawosci co by mnie czekalo gdyby sie udalo :-) bardzo nie lubie jakichkolwiek badań ale podczas czytania az chcialabym je musiec robic ;-) aaa i bardzo mi przykro ze sie nie udalo (no chyba ze jednak zdarzy sie cud bo poki co @ nie dostalas) nie zaszkodzi jesli potrzymam kciuki za Ciebie.
Ja wyczekuje @ zeby moc pojechac na wizyte do lekarza ale cos mnie jajniki pobolewaja caly czas wiec obawy przed jakas cysta sa ogromne i nie nastawiam sie na nic fajnego.. moze byc kolejny miesiac stracony no i kasa wydana na wizyty i w razie cos tabletki eh ale to zycie bywa ciezkie.. trzymajcie po cichutku kciuki zeby jednak bylo ze mna wszystko ok.. z gory bardzo dziekuje i zycze kazdej bez wyjatku powodzenia w starankach, Kolorowych snow paaa
 
Sony - nadzieja umiera ostatnia:-)póki @ niet, trzeba wierzyć.
ja jutro idę na podglądanie - zobaczę co się po tym fostimonie narobiło, bo jakoś kiepsko znoszę te zastrzyki. Cały czas mnie jajniki bolą. Jak dobrzę liczę to iui powinna być w czwartek, jeśli tylko plemniki będą dobre.
 
Za miesiąc to będzie dupa. Coś komuś wiadomo czy luteina może zatrzymać okres? Tzn bo ja ją jeszcze biorę. Ostatnio to dopiero w 34 dniu mi wyszła słaba 2 krecha a przecież IUI miałam wcześniej robione niż teraz. Chyba coś o 3 dni różnicy jest, teraz w 15 d.c. była. Jeszcze mi taka maluśka nadzieja została, bo nie mam okresu ani bóli wskazujących na @. Może to zasługa Luteiny?? Co wy i tym myślicie.
Błonka tak właśnie jest, że tyle badań trzeba robić. Minister Zdrowia jasno wskazał w jakim czasie jakie badania należy wykonać przy ciąży fizjologicznej.

Czesc Dziewczyny.
Luteina (progesteron) moze wydluzyc cykl miesiaczkowy lub skrocic. Czasami progesteron jest przepisywany przez lekarzy w celu wydluzenia cyklu miesiaczkowego jesli kobieta ma je bardzo krotkie.
Hmm...moze powinnas wykonac Hcg ??? Czasami testy sa niewiarygodne lub ten ktory zrobilas nie byl bardzo czuly ???????
 
Ostatnia edycja:
reklama
No niby był dla kobiet po in vitro. Czułość 25. Kurcze a taka byłam pewna, że teraz się musi udać. Nie dość że ta IUI była robiona ze świeżego nasienia 39 mln(ostatnio była z mrozaków 8 mln), to jeszcze miałam dwa pęcherzyki i oba pękły(ostatnio był tylko 1), Endometrium teraz było idealne(wcześniej było za małe). Jakoś nie mogę uwierzyć, że przy tak sprzyjających warunkach coś mogło się potoczyć nie tak.
Jutro pójdę na Betę bo muszę mieć pewność przy odstawianiu Luteiny, że na 100% nie jestem w ciąży.
 
Do góry