reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Witam Was dziewczyny, ja wczoraj miałam punkcje i było 14 komórek ale 9 z nich było niedojrzałych więc tak jakby zostało 5, dziś dostałam tel, że 4 dojrzały w inkubatorze i zapłodniło się 9 komórek ;) Transfer w niedzielę i dowiem się ile z nich się podzieliło. Dziewczyny proszę Was trzymajcie kciuki :*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lotinda ile trwała u Ciebie stymulacja?Ja jak na razie dzis mialam 7 zastrzyk diphereline i we wtorek dowiem sie co dalej, bo dr mówi, że do Swiat żebyśmy się wyrobili- jakie leki miałas menopur itp.?
 
Dostałam jeden zastrzyk dipherliny, po 10 dniach zaczęłam stymulację gonalem. Gonal brałam przez 16 dni po 150 jednostek później ovitrelle i punkcja po 36 godzinach. w sumie około 28 dni od początku. Psychicznie nie czułam się źle, tylko fizycznie nie najlepiej , czułem/ czuję sie jak balon cała spuchłam przytyłam przez ten miesiąc 4 kilogramy PONOC to woda, ktora sie zbiera przez wysoki estradiol ale czego się nie robi dla dzidziusia. Trzymam za Was wszystkie kciuki ;)

ps. Błonka super wieści, bardzo się ciesze. Jesteś przykładem,że trzeba wyluzować a wszystko się uda
 
Lotinda-&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&i to mooooocnoooo!!!!!!!!!!!!!
Magdusia- a brałaś najpierw też antyki?!?!?Ja we wtorek się dowiem co dalej, jak mi zadzwoni z wynikami.
 
Aha - to czyli tak najpierw miesiąc antyki, potem w sumie przez ok. 28dni te wszystkie inne bajery- dobrze rozumiem?!?!?!?
ile Was wykosztowały te leki?!?!?
 
Tak sylha dobrze rozumiesz, w sumie nas to wyszło aż do transferu OKOŁO 9 tysięcy (liczę wszystko tzn. nawet codzienne oznaczanie estradiolu). Lekarz kazał mi się zastanowić ile zarodków chcę na transfer jeden czy dwa? mówił, że jestem młoda,że jak będą dwa to ma się też liczyć z tym, że to nawet mogą być trojaczki gdyby komórka się podzieliła, nie wiem co robić chociaż wcześniej byłam pewna, że chcę transferu dwóch zarodków. Dziewczyny co Wy o tym myślicie bo ja już sama nie wiem...
 
reklama
A co 3 się boisz?!?!? :-) Nie wiem jakie u Ciebie problemy, ale w zależności jak u mnie to wyjdzie to myślę o 2, chociaż ja jestem zdrowa, M ma słabą armię, ale tak jak mi gin tłumaczył: invitro to 40%szans- czyli tak jak u normalnej zdrowej pary. Przez pierwsze 1-2 dni na pewno będę w ciąży a potem to zależy od zagnieżdźenia się zarodka....
Wiesz no takie rzeczy to już musisz ty z M zadecydować.
Czyli koszt in vitro tak jak u mnie: 8-10tys- tak mi powiedział gin. Co to znaczy codzienne oznaczanie estradiolu?!?!?!?!?
 
Do góry