reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Poziom estradiolu świadczy o dojrzałości komórek. Ja miałam cały czas za niski w stosunku do ilości pęcherzyków (14 komórek w moim wypadku) ale i tak musieliśmy zrobić punkcję bo już robiły się torbiele (dlatego 9 komórek było niedojrzałych). Dlatego właśnie trzeba oznaczać estriadiol ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Qrcze z jednej strony to mnie to przeraża ile jeszcze tego latania i leków przede mną, ale z drugiej strony to się cieszę, że już zmierzamy ku końcowi :-). Ja poza hemoglobiną i tym HPV 16- który i tak się mnie boi :-), to reszta wyników mam rewelacja :-). Ech coraz bardziej się nie mogę doczekać wtorku co się dowiem co dalej....
 
Witam się dziewczyny pierwsza :-).
U nas kropi- mam nadzieję, że popołudniu się przejaśni.
Jestem troszku wkur...Kuzynka M szczerze nam kibicuje żebyśmy jak najszybciej mieli dzidziusia, jak się okazało jej szwagierka też miała invitro i powiedziała, że jeżeli mamy kasę to się nie mamy co zastanawiać, bo ona 7 lat!!!walczyła zanim się odczekała i doskonale wie jak ten czas męczy. Z kolei od owej kuzynki mąż- to jak ja się zawsze śmieję- ma taką typową śląską mentalność- we wszystkim być lepszy zasuwać od rana do nocy i inwestować kasę jedynie w dom- na resztę to szkoda wydawać!!!!o quada jest zazdrosny jak cholewcia, a o invitro to powiedział, że on by jeszcze poczekał a ja to tylko kasę rozwalam i jakby on miał dać 8-10 tys na tą imprezę, to mu szkoda kasy- taaa pazyra ma 1,5roczną córkę i nie mieli żadnych problemów z jej posiadaniem to mu się łatwo gada, ciekawe czy byłby taki mądry jakby sam miał takie problemy, to miał powiedzieć, że ja się z kasą nie liczę!!!!!!!Quada kupiliśmy za to, że M rzuciła palenie, za 2 lata będzie z tych pet spłacony, a invitro wiadomo chcemy być rodzicami!!Dobrze, że mój M nie ma tak głupiego podejścia i ciekawe jak to będzie wyglądać w Mikołaja- ja się nie mam zamiaru zbytnio odzywać!!!!
 
No coraz lepsze wieści:) Trzymam mocno z wszystkie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&. Palu czekamy na wynik bety, który będzie już tylko potwierdzeniem. Ja się wstrzymuję do poniedziałku rano. Buziaki.
 
Sylha nie denereuj się bo takie przypadki chodzą po świecie. Mam szwagra i szwagierkę którzy jak się przeprowadzili ze wsi do miasta to grają takich snobów że aż mi się śmiać chce.
 
Ach już mi przeszło, wyszaleliśmy się dzisiaj na dawnym poligonie, porządnie mi doopsko wytrzęsło, zmarłam więc teraz się grzeję przy herbatce, ale jak mnie kolega przewiózł to oj oj:-):-):-):-):-):-):-):-) dobrze, że kaski od razu kupiliśmy
 
sony ostatnia @ mialam 1.11, a IUI mialam 17.11, a od 19.11 mialam brac
lutke i dupka przez 14 dni czyli do tej soboty, ale jutro jest 15dpo takze zrobie
sikanca
Lindi tez bym chciala zobaczyc dwie kreski
aha i nawet jak jutro bedzie jedna kreska to i tak ide na bete, a co tam:)
To ja miałam 5.11 ostatni okres, więc powinnam testować 5 dni później niż ty. Piersi mnie bolą, ale po bokach, macica jakoś bardzo słabo. Może to jeszcze u mnie za wcześnie, albo nic tam nie ma. :) No nic czekamy.
Błonka widzę, że na sierpnióweczkach jesteś, a mnie się wydawało że się jeszcze na 30 lipiec załapiesz:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
sony niby na 30 lipca ale wydaje mi sie... bo cykl mialam 30 dniowy a ja z reszta mam nieregolarne.. czuje ze to bedzie sierpien...
sony trzymam kciuki chodz do mnie chodz :D
 
Do góry