reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
EM- a co niby w tym naszym kraju jest łatwo?!?Chyba tylko kraść i oszukiwać, bo tylko tacy żyją zamożnie. Ale życzę Ci powodzenia żeby poszło Ci to gładko i sprawnie.
Ja z kolei myślę o invitro kiedy to w końcu zarefundują to i tak na pewno będzie mnóstwo papierkologii i długie strome schody.
To tak jak M (mieszkał kiedyś w Niemcowni) i brał auto na mienie przesiedleńcze- nie trzeba płacić w tedy akcyzy, która i tak jest niezgodna z prawem unijnym, ale, że widzieli, że auto ma silnik 2,5 pojemności to się płaci w tedy 18,6% wartości auta- wyliczyli na 4950zł!!!!!Baba w celnym się upierała, że M musi to zapłacić, mimo iż przepisy wskazywały inaczej, pomogło dopiero pokazanie wycinka bankowego, że mąż mieszkał w Niemczech, bo z konta miał potrącane miesięcznie za telefon- i jeszcze żeby nam dopiec to kazała nam ten wycinek przetłumaczyć!!!!!!ZA tłumaczenie zapłaciliśmy 30zł, ona na niego zerknęła i można go było od razu wyrzucić do kosza, ale się udało.
Dlaczego w Polsce jest tak wszystko utrudniane?!?!?Z wymeldowaniem auta to ja sama dałabym spokojnie rady mimo iż mój niemiecki jest kiepski, a tu gdzie żyję ledwo poradziłam sobie z przemeldowaniem auta- M był w szoku, bo nigdy tam na Niemcowni z takim czymś się nie spotkał...
 
reklama
Niestety w tym kraju zawsze jest pod górkę:crazy:
Zadzwonię do kliniki INVICTA i zobaczę, mają podpisaną umowę z NFZ.
Tylko jeszcze jedna kwestia nasze żołnierzyki są w NOVUM, ciekawe czy dało by radę je przenieś, jaki koszt :baffled:? Jakoś mam obawy że może coś pójść nie tak.

W Invicta jest in vitro za darmo jak przekaże się komórki jajowe do banku, aby pomóc innym rodzicom, ja bym się nie zdecydowała.
Mają również inne promocji, jakiś czas temu było in vitro do skutku, przy jednorazowej opłacie pozwala na dokonanie u pacjentki dowolnej liczby procedur, aż do uzyskania ciąży. To mi się podoba, ciekawa jaka opłata.
 
quad fajna sprawa tez posiadam:)) w zimie w sniegu sie fajnie jezdzi..
ale mnie napiep.... brzuchol;/
tam ma byc fasolka a nie kolejna @@!!
i to ostatnie podejscie przed inv
Blonka ja mam dzis 11dpo i od wczoraj juz tak konkrenie czuje brzuch jak na @..
tez tak mialas? czy juz moge sie pozegnac z fasolka..
jestes teraz naszym guru:)))
Misiu mnie brzu zaczął bolec w okolicach miesiaczki.. i byłam pewna @... ale sie spoznila i z kazdym kolejnym dniem po terminie ten bol byl troszke inny... polaczony z kłuciami i takim rozpychaniem.. piersi bolaly i plecy no i sennosc nade mna zapanowala :) wiec nie poddajemy sie kochana musi byc dobrze!!!
 
Błonka- a do Ciebie już dotarło, że będziesz mamusią?!?!?Pamiętam jak wyczekiwałaś latałaś za betą i nic a teraz:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D.
EM- ciekawe rzeczy piszesz, u mnie takich cudów nie ma, ale jak bym miała oddać swoje jajeczka by komuś pomóc to nie miałabym oporu, dla mnie to tak jak oddanie narządów, które mogą pomóc uratować komuś życie, ale wiadomo taka kwestia to indywidualne podejście i decyzja. Ja to z kolei odbieram tak, że ok moje jajeczka, ale nie ja je będę nosić i nie ja wychowywać, no i ojcem nie będzie mój mąż......hm godne zastanowienia
 
Sylha: Masz dobre podejście, na pewno byś uszczęśliwiła jakoś rodzinę.

Ja bym się zastanawiała co się stało z komórką, nie dało by mi to spokoju i bym chciała wiedzieć.

Jakiś czas temu oglądałam program, a może gdzieś przeczytałam, to chyba było w Stanach. Dzieci urodzone przy użyciu nasienia dawcy, mają numer swojego biologicznego ojca i za pomocą portalu społecznościowego szukały swoich przyrodnich braci, jedna rodzina liczyła około 50 członków i jeszcze rosła. Gorzej jak w przyszłości nieświadomie założą rodzinę. Chodziło o wprowadzenie ograniczenia.
 
Czesc Dziewczynki.
Prosze Was o rade. 11 dni temu mialam iui. Bylam stymulowana Menogonem 3 amp dzinnie. W 8 dniu po iui czyli 18 dnia cyklu dostalam lekko brazowego plamienia,na drugi dzien przeksztalcilo sie ono w kolor ciemno brazowy trwa to do dzis czyli 4 dzien. Wystarcza wkladka (nie mam na mysli podpaski) ale jest ona w 50% zapelniona ta wydzielina. Stosuje Duphaston 2x1 tabl.. Cykle mam 25-26 dniowe ale czasami zdarza mi sie plamienie 2-3 dniowe przed miesiaczka jednak zawsze bylo lekko brazowe i bardzo delikatne.
Nie wiem co mam robic. Jestem w 90% pewna,ze sie nie udalo. Nie wiem czy stosowac nadal Duphaston czy odstawic. Jestem bardzo zaskoczona,ze w 18 dniu cyklu dostalam to plamienie i nadal trwa.
Co byscie mi radzily ??
Kidy moglabym najwczesniej wykonac test ciazowy zakupiony w aptece. Lekarz zalecil wykonac bete w 15 dniu po iui i wizyte. Prosze nie piszcie,ze powinnam wykonac teraz badanie Hcg z krwi.
 
Ostatnia edycja:
AlaT- moja rada: skontaktuj się ze swoim lekarzem!!!!!!!Tutaj każda Ci zacznie inaczej doradzać, a wiadomo, że każda z nas ma inny problem i inne podejście do sprawy.
 
test jest mniej czuly niz badanie z krwi, wiec lepiej zrob badanie z krwi... albo idz do ginekologa od razu bo to nie jest normalne... moze sie udalo i masz skapy okres? ale tak wczesnie.. trudno cos stwierdzic idz do gina :) powodzenia!
 
reklama
aha test apteczny wykonujemy w dniu miesiaczki, ja zrobilam po terminie kilka dni i byla bardzo slaba 2 kreska... wiec poczekaj z nim jeszcze nie spiesz sie
 
Do góry