reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
No Błonka wielki LOL i jeszcze raz gratulacje. Powiedz mi od kiedy miałaś te objawy, że cię bolał brzuch, piersi i krzyże?? femibion Natal 1 to ja też biorę już od dłuższego czasu, są to witaminki z kwasem foliowym, a duphaston to wiadomo co.
Palu_1 a ty coś odczuwasz??
 
reklama
No Błonka wielki LOL i jeszcze raz gratulacje. Powiedz mi od kiedy miałaś te objawy, że cię bolał brzuch, piersi i krzyże?? femibion Natal 1 to ja też biorę już od dłuższego czasu, są to witaminki z kwasem foliowym, a duphaston to wiadomo co.
Palu_1 a ty coś odczuwasz??
sony chyba dzien po terminie cos poczulam... a teraz mam wzdecia, zaparcie, rozpulchnienie wiadomo czego i spuchniety brzuch na dole.... cycki jak kamienie no i kolenie w brzuszku
 
A co ci lekarka powiedziała? Co możesz, a co nie jeść?
Jak tam nasza Lindi??
Ale ja siem bojem testowaniaaaaaaaa:eek:
 
Ostatnia edycja:
Sony sutki mnie bola, ze sie dotknac nie da i przy wezlach troche piersi ale twarde jak kamienie nie sa:) i brzuchol mnie rwie:)... nie wiem czy to przez tego dupka wszystko
femibion tez biore caly czas
a temka to tradycyjnie po dupku ponad 37, a spada tak czy siak dzien przed @ takze nie bede sie tempka jarac, a poza tym w tym cyklu czasem sobie zmierze jakos juz nie mam sily na to wszystko
 
Ależ miałam koszmarny poniedziałek w robocie :wściekła/y: Dobrze, że tu chociaż pozytywne wibracje od Błonki:-)
Sony - nie ma się czego bać :-) będzie dobrze
 
Ja po pierwszej IUI też miałam objawy takie jak dziewczyny opisują, a teraz ciszaa. Na okres piersi mnie bolą, ale nie sutki jak ostatnio. No chyba że te bóle wtedy były spowodowane Duphastonem, a teraz mam luteine dopochwowo więc może..... Tak się tłumaczę, ale dziwne mam uczucie że tym razem to nic z tego. To się chyba czyje.
 
ja biore 2x1 dupka i 2x2 lutke...
a te sutki to dopiero mam 3 raz i raz wyszla blada kreska, a raz nie testowalam, a teraz sie zobaczy
 
reklama
No to powiem ci ze sporo bierzesz, az sie sama zastanawiam czy ja nie za mało biore, bo tylko 2x1 tabletkę luteiny dopochwowo. W pracy mi lekarki mówiły, że też tak pacjentką przepisują i doustnie i dopochwowo, tak dla zabezpieczenia.
 
Do góry