reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kredko, poprzednia @ się spoznila po przerwanej stymulacji,vstresach, no i torbiel rosła. Ta jest po antykoncepcji,ktora w sumie wyregulowala,bo normalnie też cykle 24-26dni mi się trafiają. Wierzę,że następna@ przyjdzie po 27dnach lub wcale
 
reklama
Aniko odp Ci jak znajde chwilkę w pracy (byc moze sie uda:D)

Ja tam obstawiam, ze Twoj cykl będzie teraz dluzszy:) a nawet jesli nie, to nie powinno w niczym przeszkodzic wydaje mi sie:) stymulacje i tak zazwyczaj zaczynaja od 2/3 albo nawet 5 dc. Mi dr kiedys jajniki ogladal usg przez brzuch, nie dopochwowo, po operacji chyba, wiec bedzie ok;) wierze mocno!

Mialam pytac czy podczytujesz tamten watek;)
 
kredka - trzymam kciuki za udany zabieg i dobre wieści. :tak:

My dziś w końcu wracamy do domu, powiem szczerze że ten upał już daje w kość. :tak: Ale co najważniejsze odpoczęłam psychicznie, nie myślałam ciągle o jednym także jest dobrze. :tak:
 
reklama
Kurrrr.....
Juz prawie dojezdzalismy po godzinie drogi i tel ze odwoluja!! Bo konsultant musial jechac na jakies wezwanie! Uprosilam ja ze to musi byc dzisiaj bo m wzial urlop to ona ze jedynie nastepny przychodzi na 2 to mnie przed pacjentami wcisnie.. wiec wracamy do domu i znowu pojedziemy drugi raz
 
Do góry