reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Jezu... Beti nieeee:-:)-:)-( lzy mi sie zakrecily:-( tak strasznie mi przykro:-( to tak bardzo niesprawiedliwe!!! Kurcze tak bardzo Ci wspolczuje:-( sciskam Cie mocno:-*
 
reklama
Beti mysle caly czas o Tobie...:-*

I wracamy w koncu.. 2 godz czekalam. Bol straszny myslalam ze tam padne:-( pierwsze wstrzykniecie kontrastu i wszystko sie wylalo ani gram nie przeniknal bo niestety ale bylam noezle zapchana:-( wiec podawali mi go kolejny raz z wieksza sila i przepchalo:-) ale myslalam ze bede wrzeszczec z bolu:-(
Wiec moje dwie poprzednie inseminacje byly calkowicie bez celu:-:)-(
 
Ale widzisz kredka masz teraz jakies info konkretne :) a ty Mialas IUI dopochwowa czy jajowodowa? Bo ja miałam dojajowodowa i pierwsza troche bolała a druga nic prwnie tez za pierwsza " przepchalo" a to taki bol miesiączkowy czy jaki??? Ciekawa jestem bo moze po ciazy se zrobie to sie dowiem w koncu czy mam drożne czy nie.

Czyli jaki plan dalej ?! Masz stwierdzona drożność czy niedrożność ? Bedzie kolejna IUI ?
 
Emenems no po przepchaniu juz wszystko drozne i lekarka powiedziala ze ladnie juz wszystko wyglada:-) bol nawet nie wiem jak to opisac takie klucie i rozrywanie jednoczesnie:-( bardzo bardzo mnie bolalo:-( a iui to domaciczne byly
 
A no wlasnie wiesz jak domaciczna to musisz miec drożne jajowody :) bo js miałam do jajowodu podawane - to gratuluje :) dzielna jestes

Ja to sie zastanawiam cały czas czy moze jakbym IUI zrobiła to czy naturalnie bym zaszła ... Hmmmm no coz :) nie ma co wazne ze masz drożne !!! Bo nie każdemu sie da udrożnić :)
 
O Boże... Beti... Nie ma sensu tu nic pisać... To takie niesprawiedliwe...:-(

Kredka, dobrze że już wiesz na czym stoisz. Bolało, ale kiedyś będziemy rodzić i będzie gorzej:szok:
Ja czekam na @ i nic. Jutro już musi przyjść bo wtedy IUI wyjdzie mi na urlopie i nie będzie problemu z zamienianiem się w pracy.

A i jeszcze co do kotów. Kiciuś mógł zrobić kupidlo na wycieraczce...z nerwów. Nowy dom, nowe zasady, nowe człowieki... Czasem tak reagują. Albo był taki rozbrykany że zapomniał co to kuweta. Albo, chciał, żeby go wpuścić do domu. Nikt mu nie otwierał, więc zamanifestował w ten sposób zignorowanie jego prośby. Ja jestem kociara od dziecka. Kiedyś marzyłam żeby zostać weterynarzem...
 
reklama
Po poscie Kredki postanowiłam i idę w pn do lekarza żeby też mi hsg zrobił w szpitalu w którym pracuje. Akurat @ będzie za ok 10 dni a od 26 czerwca mam urlop wiec trzeba działać.
 
Do góry