reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Kredka nie strasz :-)

Smerfetko oczywiście, że nie Putin :-) ale wszyscy wiemy jakie poglądy ma PIS i sam Pan Duda. Niestety nic z tego dobrego.
 
a co tutaj taka cisza?? gdzie Was wymiotło??

kołowrotku kochany. wtorek będzie Twój:-)

co do wyniku wczorajszych wyborów to wiedziałam że tak będzie, ale i tak serce mi stanęło. później się poryczałam, bo mój mąż powiedział do mnie: nie martw się kochanie będę ci przysyłał listy z okopów. poryczałam się. całą noc śnił mi się Macierewicz...

znalazłam w necie stronkę z której za darmo można ściągnąć w pdf książkę ks Kaczkowskiego Życie na pełnej petardzie. gdyby któraś z Was chciała to priv z mailem:-)

Dziewczyny jedyne co moge powiedziec to ze Wam wspolczuje. Nie mniej jednak kolejny raz utwierdzilam sie ze decyzja o wyjezdzie z Polski byla sluszna. Teraz tylko pytanie co on zrobi z in vitro bo mysle ze wiele dziewczyn bedzie mialo pod gorke w tej sprawie niestety.

z in vitro co zrobi? zlikwiduje. zablokuje. zrobi wszystko żeby było zgodnie z jego wiarą i sumieniem. wystarczyła mi dzisiejsza wypowiedź szefowej jego sztabu wyborczego p. Szydło. powiedziała że prezydent Komorowski powinien zostawić ustawę o ivf w spokoju, nie podpisywać jej w tym kształcie bo on już nie ma prawa, bo teraz Duda jest prezydentem i on będzie decydował zgodnie z wolą większości Polaków.
poryczałam się. mam jeszcze większy żal że nie zdążyłam. i mam ogromny żal do Komorowskiego i PO że przegrali te wybory

smerfeta pewnie, że spokojnie. Putin to Duda nie jest, ale Putina nam na głowę ściągnie.




Poooollleeee halloo:szok:
 
Magda no to mialas niezly koszmar z tym snem:-)

Dzisiaj gdzies przeczytalam takie haslo:

No to teraz polacy beda wracac z emigracji...
.
.
.
.
... po żone, dzieci i reszte rzeczy

Hahaha
 
Ostatnia edycja:
A wogole to gdzies slyszalam ze ta jego corka to nie taka jego tylko ze to jej dziecko z poprzedniego zwiazku. Wiec dziwne ze swoich dzieci nie ma? Moze ktos by mu zaproponowal badania nasienia i ew. in vitro skoro jak dotychczas naturals mu nie wyszedl???
 
Hahahaha:p dokładnie, smiech przez lzy nam zostal;)
A maciera w snach, zdecydowanie nie zazdroszczę...

Kołowrotek pewnie jajko juz znosi... moze praca ja trochę oderwie od nerwow;)
 
Magda, Niebajka, no kołowrotek w ferworze... Jutro o tej porze będzie się działo. Oby na moją korzyść ;-) a Wy kciuki trzymać,co bym zaświadczenie dostala;-)
Magda nie widziałam tej wypowiedzi, aż się boję... Oby mnie zakwalifikowali!!!
 
reklama
Co do wyborów wydaje mi się że do jesiennych parlamentarnych PIS nie ruszy invitro , żeby głosów nie stracić a później sie zacznie:/
 
Do góry