reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
emenems, dziwną mają logikę.. ja nie pracuję, mąż ma firme. Jeśli będzie taka potrzeba zrobimy in vitro,mamy odłożone pieniądze.Ale gdybyśmy ich nie mieli z pewnością staralibyśmy się o dofinansowanie. Podejrzewam,że większość par tak ma. Nie zapisuje się do rządowego ktoś, kto może zrobić je za kasę i nie czekać w kolejce.. Bez sensu. /

Dziewczyny, moje objawy to po dupku..czytałam ulotkę od początku do końca. Za wcześnie byłoby na inne chociaż nie ukrywam,że mam mdłości.
 
reklama
ja po poprzednich iui też brałam luteinę, a teraz dostałam dupka. Co prawda wcześniej też pobolewał brzuch i miałam mdłości, ale teraz te nastroje..mnie zawsze wszystko się czepia. 1 na 1000 ma jakiś skutek uboczny i oczywiście jestem to ja :) ale wytrzymam.
 
Dziewczyny dopytajcie lekarzy o dupka bo ja Wam juz kilka razy pisalam jakie moj lekarz ma na ten temat zdanie.
 
Jakie ???

No ja biore tylko teraz bp nie miałam nic innego jutro ostatnie dwie tabletki i od piatku lutka dopochwowa
 
No ze to placebo i dziala na mozg zeby kobiety sie pewniej czuly. Tak mi powiedzial po ostatniej iui gdy zapytalam czy mi daje cos
 
Stacy,
To nie tylko z iui idziemy leb w leb:p ale i z praca mgr;-) ja czekam, az mi promotor odesle i mam nadzieje, ze wyznacza termin:-) .....zachcialo mi sie drugiego kierunku i plodze ta prace prawie dwa lata;-)

Aniko
Kochana tule....:-( to takie cholernie niesprawiedliwe....
Ale z calego serca Ci zycze aby naturalsik sie trafil:-)

Niebajko
Dziekuje za pamiec:-*

A ja Dziewczyny mam takie wiesci - ani dobre, ani zle:p

Na lewym w pon byl pecherz 14mm teraz podobno nie ma...
Natomiast na prawym bylo 19 a jest 25! Wiec skurkozjad wystrzelil Z miara:p I nagle pojawil sie drugi 15mm:-) ....
Niestety martwi mnie endo. Ma tylko 6mm, a biore estrofem....
To potwierdza, ze w przyszlym cyklu zegnam sie z clo....

Taka historia od poniedzialku:p

Babka, ktora robila mi dzis usg nie zwbudzila mojego zaufania (mojego gin dzis nie bylo) no ale coz...
Zadzwonilam do mojego doktorka.
Powiedzial, ze mam wziac zastrzyk i jutro iui. Tylko maja mi usg zrobic, bo jak endo bedzie takie marne to raczej nie podejdziemy:-(

Wiec bardzo prosze o Wasze magiczne kciuki:-) za endo i za to aby pecherzyk nie pekl do jutra;-) no albo zeby pekl przy zabiegu;-)
 
Marzen zasuwaj na bete. zadne sikance nie dadza Ci pewności.

Lumia daj znac co na wizycie;)

Magda po ksiazke polece w sobote:) namowilas mnie!

Edit: lumia minelysmy się postami:p
 
reklama
Lumia no niezly byk:-D mocno trzymam kciuki za endo&&&& mysle ze podrosnie troche do jutra wiec sie nie denerwuj!!!:-*
 
Do góry