reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Czekam z niecierpliwością na wiesci od Blue i jej crio..

Smerfeta Twoj post mi umknal:/czasami nie ogarniam tej apki posty sie mieszaja, ucina.itd..:/ u mnie tez bylo ciągle "cos"... albo ze mna, albo losowe zdarzenia.. przed ivf tez..jedna torbiel, druga..trzecia..
Oby tych przeszkod los nam stawial jak najmniej, a Twoj naturals, to wspaniały cud:) i u Aniki ma szanse sie wydarzyc!!! za co mocno zaciskam kciuki:)
 
reklama
Magda - no ale wiesz, rozważaliśmy ta opcje i byśmy chyba kredyt brali tutaj bo w Polsce tak popieprzone prawo ze nikt mi dziecka za granice do adopcji nie ma
 
Za dziecko :D
Tak w skrócie .. To zawsze sa adopcje zagraniczne z tajlandi Chin Afryki itp. No i za procedury ściągnięcia dziecka tutaj
 
Sa ale takich adopcji to tu nie ma bo tych dzieci praktycznie nie ma do adpocji norweskich,sa ew w rodzinach zastępczych
 
Emenems to samo u mnie tzn tez nie ma dzieci do adopcji:-( a chetnie bym przygarnela... ale u mnie nie ma opcji "kupienia"
 
reklama
niebajko
książka jest bardzo mocna. ja mam ciary i łzy czytając ją. ale każda strona uświadamia nam że jesteśmy dziś, tutaj...
polecam każdemu kto zatracił sens życia, kto szuka drogi, kto potrzebuje kopa...
 
Do góry