reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Wczoraj dostałam pałką w łeb, dzis dostane drągiem, wiec wszystko mi jedno...

Dziewczyny ja mam nadzieje, ze Wy zartujecie z ta polityka...
Ze niby oglądacie spoty wyborcze??? Ale po co??? Reklamówki w Tv tez tak traktujecie, ze im wierzycie? Pani wtarla we włosy preparat i ma grzywę niczym Samson...
Reklamowki wyborcze to raczej ponizej jakiejs średniej inteligenckiej, zeby w ogole sie nad tym zastanawiać wg mnie, przeciez chyba tutaj nie ma ciemnej masy...mam nadzieje...

Polityka to ekonomia. Zeby jednym dać trzeba drugim odebrac. Niby gdzie jest ten worek bez dna, z ktorego rozdają kandydaci?Ekonomia jest prosta + i - zawsze daja ZERO. Obietnice...

Panu Dudzie mowie stanowcze nie. Ktos kto nawet pomyślał, zeby karać za inv więzieniem, swoja moralnością nie przystaje do moich standardów.
Zreszta za rządów niejakiego ministra sprawiedliwości Ziobro naogladalam sie karania za rzeczy, ktore nie mieszczą sie w głowie. Wiec ja ze swojego podwórka, na którym sie znam mowie Pisowi stanowcze ńie.
Ja nie chce sie bać we własnym kraju.

Pan Komorowski jest moim prezydentem, ale nie jest moim człowiekiem.
Nie ta osobowość, nie ta charyzma(dobre ch?).
Ale przynajmniej sie Go nie boje...
 
reklama
Emenems dopiero jak ludzie mlodzi zastapia tych obecnych to sie cos ruszy w Polsce wiec takie cuda nie na teraz.
Dziewczyny ktore sa za duda zebyscie sie nie zdziwily w temacie in vitro. Bo chyba lepiej kase przeznaczyc juz na dziecko niz na starania. Uwiezcie mi ze teraz chyba tego nie doceniacie. Ja za wszystko musze placic i wiem ile juz sie tego uzbieralo!
Poza tym to kazdy obiecuje. Czemu tyle mlodych wyjechalo? Bo nie widza swojej przyszlosci i tyle. Ja tez, ale to byl moj wybor ze wyjechalam za granice szukajac lepszego zycia a najgorsze jest to ze wielu ludzi mysli ze za granice pohechali Ci co im sie nie udalo w pl i to blad. Ja jestem po studiach, mam skonczonego magistra a decyzja o wyjezdzie padla jak w mojej pracy zaproponowano mi objecie kierowniczego stanowiska. I nikt mi nie chcial uwiezyc ze ja powiedzialam ze wyjezdzam bo "taka szanse dostalas" szkoda tylko ze ta "szansa" nie byla adekwatna do pensji ktora byla smieszna jak na stawiane wymagania itd. I nie zaluje ( no chyba ze chodzi o dziecko bo z tym nam duzo trudniej) to moze nie ma tutaj kokosow ale zyje sie zupelnie innaczej. Jest po prostu inny standard no i juz nie mowiac o ludziach ktorzy sa cudowni. Nie ma zawisci i nienawisci takiej ktora na codzien mozna ogladac w polsce.
 
Pole
z ust mi wyjęłaś a nie poczułam:-)

Kredka
nigdy nie powiem, że ludzie na emigracji to Ci co im w Pl nie wyszło. mój brat jest na emigracji od wielu lat i zazdroszczę mu tej odwagi.
 
Dziewczyny ja nie jestem za żadną partią. Każda ma mega coś co mnie zraza do niej. W pis właśnie jest to podejście do ivf - no między innymi ;-)

Kredka dopiero od niedawna w Polsce są refundacje na cokolwiek. W mojej walce skorzystalam z ivf ale kase i tak mialam przygotowaną. A na wszystkie iui, wszystkie badania i tak wydalam mega dużo kasy - ok 30 tyś. Jak się okazuje samo ivf nie wystarcza.
Co do życia na obczyźnie - mój brat od ok 4 lat żyje w uk. Na początku tez mówił jak fajni są ludzie ale ci ludzie gdy przychodzi co do czego są twardzi w biznesie i z uśmiechem jak to anglicy robią świństwa. Brata stać na wiele ale i tak tęskni i pewnie gdyby nie jego żona już by wrócił. Są więc plusy i minusy i każdy wybiera co chce
 
Ostatnia edycja:
Pole za szybko zrobiłaś bete. Wiem że musiałas ale powtórz dla pewności 19 jak mialas robić.
Wczoraj siadlam żeby zrobić ten album ale za pierona nie wiem jak. Nigdzie tam nie widzę zakładki utworz album. Pomożesz.

A to z teraz na balkonie bo deszcz pada ale "wietrzenie" trzeba zaliczyć
 

Załączniki

  • 1431607717788.jpg
    1431607717788.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Dodam ani Komorowski ani Duda. W tym kraju Nie masz kasy i znajomosci niewiele załatwisz.
Powinno byc jak w Stanach. Bogaci rządzą i tylko tacy tam mogą zasiadac bo idą tam coś zrobić a nie po to by zarobić a u nas idzie byle kto żeby się dorobic. Ot co kropka.
 
Do góry