reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Smerfetka
Dokladnie;-)

Pole
To co napisala Kasik. Nic dodac nic ujac:-) zaciskam kciuki &&&&&&

A ja jutro mam wizyte.....i wiecie co, mam jakies dziwne przeczucia, ze owulka juz byla... chyba bym sie wtedy zalamala.... nie wiem czy sprawdzenie droznosci ma jakis wplyw na termin owu?
Mam schiza przed jutrzejsza wizyta....
 
reklama
Lumia, wrzuce jutro sentencje, choć nie spodziewajcie się wiele, kiedyś było napisane "chcąc utrzymać gąbki do mycia naczyń w czystości, wrzucaj je do zmywarki" :-D jakoś samopoczucia mi to nie poprawiło ;-) dam znać,jaką tajemnice odkryje przed nami jutro ;-)
 
Jutro ważny dzień dla Lumii i niebajki;) Kciuki!

MAJ

14 - lumia - podglądanie pęcherzyków
14 - niebajka - ustalenie dalszego planu działania/crio

14/15 - diore - iui
15 - Emenems - wyniki bety!
15 - Pole - beta!
18 - stacy - iui
19 - enni - wizyta u gin prowadzącego
21 - marzen88 - I testowanie
29 - Emenems - usg serduszkowe
29 - anika11 - wizyta rejestracyjna

anika11 - iui
kredka 82 - hsg

CZERWIEC
1 - Beti39 - II badanie prenatalne


Diore jak u Ciebie sytuacja? coś przegapiłam? co z Twoją iui?

Lumia jestem dobrej myśli!

Pole trzymaj się kobito.. !

Anika czasem wrzucam różne rzeczy do zmywarki żeby się umyły:D gąbki tez:p

Co do Dudy... in vitro na pewno nie ukruci, to jest pewne.. bardziej boje się o kwestie zamrazania i ilości zapładnianych komórek:(

 
Lumia, a który masz dzień cyklu? To badanie robi sie w pierwszej połowie. Bądź dobrej myśli :-)
 
Pole! 30% kobiet wykazuje bete dopieto w 10dpt. Nie wiedziec czemu;) Ja wierzę, ze za 2 dni zobaczysz pozytywny wynik !
Niby NIEBAJKA a ładnie bajki opowiada...
Oczy wyplakalam, ale na nic sie to zdało:(
Nie myslalam, ze kiedykolwiek to napisze, ale w ogólnym rozrachunku wychodzi mi, ze zycie jest bez sensu.
Dziekuje wszystkim za wsparcie, przekłada mi sie na dodatnie elektrony w moim mózgu. Ta dodatnie elektrony...same widzicie jak sciemniam...
 
reklama
Pole kasik ma racje. Kazdy w zyciu ma jakas droge pod gorke i mimo ze roznie ona wyglada to kazdy przezywa ja na swoj sposob. I najgorsze to sie poddac! Tym bardziej ze wiesz ze masz dla kogo zyc i ze ta mala istotka bardzo Cie potrzebuje! Wiec wyplacz sie jezeli tak czujesz bo to przynosi ulge i popatrz na swiat od tej lepszej strony!:-*
 
Do góry