reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
magda ja już też z chęcią coś bym kupiła,ale sie boję :( poczekam do 30 tygodnia,a co do wózka to rewelacyjny jest TFK TWINNER TWIST DUO dla blizniaków :)drogi ale bardzo praktyczny już go obczaiłam w sklepie :-) jest wąziutki i wejdzie w dzrzwi :-) jak narazie to dzisiaj KUPIŁAM..........ale mieszkanie!!!!!! i też się bardzo cieszę,teraz tylko remoncik i myśle że w sierpniu sie wprowadzimy :-)
 
reklama
beti
gratuluję zakupu mieszkania. będziesz miała pełne ręce roboty:-)
Ty już jesteś w ciąży i spokojnie możesz poczynić zakupy. ja...:zawstydzona/y:
 
Boze zaraz umrę na zawał znowu mi wybuchy robia pod biurem ! A juz myslalam ze skończyli ! Maskara ! Jak ja trgo nie lubie- ten stres mi nie potrzebny....

( u nas nie ma ziemi sa tylko skaly wiec jak cos sie buduje trzeba wysadzać a nie kopać i moja piekarnie powiększają o co chiwla KABUMM!!! Boze... Pierw taka trąbka - znaczy uciekaj a potem az wzystkie kichy podskakują. Oststnio mi komputer spadł bo ktos teoche za duzo dał... Ide do domu -po co mi te nerwy )
 
magda do końca bede sie bac i sie boję,dzisiaj jestem w ciązy ale jutro.........nawet nie bede tego pisać :szok: poprostu już wole huhac na zimne mam juz swój wiek i wszystko moze się zdazyc :( już poroniłam w 14 tygodniu,maskra co przezyłam :( ale na razie dbam o siebie i sie mega oszczedzam :)
 
Beti, gratuluje własnego m. Z doświadczenia wiem, że wszędzie dobrze, ale na swoim najlepiej. Choćby mamę i teściową miało się najlepszą;-)
I chuchaj na siebie i dmuchaj, żeby maluszkom było jak najlepiej, a tak na pewno im jest.
Kredka, a może zrobimy w międzyczasie (jak czekamy na kolejną IUI) badanie AMH, tak dla pewności?
 
emenems
to nieźle. tylko domyślam się jak to jest skoro komp potrafi spaść. niedaleko mnie są kamieniołomy, ale ja słyszę tylko syrenę i huk, ale nie trzęsie:szok:


Beti :-)


Pole??
 
reklama
Do góry