reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Kasik no to znaczy chyba ze i tak by stracila niestety akichniecie moze tylko pomoglo :-(
Moj m kiedys kichna tak ze wyladowalismy w szpitalu bo mu dysk w szyji wypadl!!!
 
reklama
głupia jestem?? zastanawiam się jaki wózek dla bliźniaków:szok: nie mogło mi to z głowy wyjść i musiałam pooglądać co rynek oferuje:zawstydzona/y:
 
Magda u nas w miescie za trojaczki i wozek wyglada jak kolejka haha a dla blizniakow to sa tez szykowne wozki wiec cos ladnego znajdziesz!!!
 
ja nawet nie myślę o szykownym. raczej o praktycznym i wygodnym. przez 3 lata będzie nieodłączny. chciałabym żeby nasze spacery były przyjemnością nie męczarnią.


za daleko w przyszłość?? pewnie tak, ale taka oto sytuacja dziś;-)
 
Dziewczyny dolacze do rozmowy po pracy, ale podczytuje na biezaco:)

MagdaM ogladaj wozki, ogladaj! Takie nastrajanie sie dobrze dziala;) no i kropki beda wiedziec, ze nie ma juz odwrotu! Oby to bylo to kochana! 2-3dniowe zarodki dopiero zaczynaja sie implantowac, wiec 5dniowe pewnie wierca sie tam niemozliwie i zakopuja w endo! Jennyy trzymam kciuki!!!
 
Jak widzę w jakim tempie produkujecie nowe posty, to się zastanawiam, kiedy Wy to piszecie?! :) pracujecie? :)

niebajko, dobrze, że jest lepiej z oczami! :) oby to był proces ciągły! ja nadal czekam!

Magda, wybieraj, wybieraj! nich Fasolki wiedzą, że sie mama szykuje na ich przyjęcie! :)
 
reklama
Pracuje i wlasnie widze ze mało cxAsu a ja w polu hahaahah :) ale u nas czwartek wolny bo święto to jutro moge sobie teoche wolniej ogarniac :D
 
Do góry