reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
niebajka
daj znać co odpowie, bo to też będzie o niej świadczyć

staram się nie wsłuchiwać w "odgłosy meblowania" ale mam wrażenie, że wczoraj i w nocy coś się działo, bo wczoraj czułam kłucia jak przy owulacji, takie szczypanie. w nocy ból miesiączkowy, ale leciutki. leżałam i do wieczora zażywałam kąpieli słonecznych. dziś nic się nie dzieje. powtarzam sobie że się gnieżdżą już w mięciutkim domku. najmniej przyjemne są odlewy które powodują zatrzymanie akcji serca i pęd do toalety w celu dokonania oględzin koloru bielizny. normalna akcja serca powraca po stwierdzeniu koloru białego. chyba w tym oczekiwaniu to jest najtrudniejsze.

u mnie już jest 23 stopnie, a termometr w cieniu. ale na dworze jest przyjemnie ciepło, bo wieje lekki wiaterek.
 
reklama
Hej Niebajko :) dobrze ze oczy dochodza do siebie :)
U nas też ciepło i zbieram się powoli do moich dzieciaczków :)
Po tej iui jestem strasznie wypompowana , wcześnie się klade i dłużej śpię . Taki len się zrobiłam.
 
Niebajka daj znac co napisala!

Magda a ktory to dzien?

No i przyslijcie pare stopni bo u nas ladnie ale bez szału
 
Magda na pewno się tam maleństwa zaczynają gościć :) u mnie dziś 7 dzień po iui i tez mam nadzieje ze kropeczka się zadomowiła u mnie:)
 
A ja mam tak ze jak kichne to mnie zakłuje w podbrzuszu / nie wiem jak to ma zwiazek i czy yo bezpieczne
 
Oo z checia przyjme:-*
No to jak 4 dpt to moga sie powoli zagniezdzac chyba nie? A kiedy testujesz?

Niebajko kochana jak bedziesz aktualizowac tabelke to prosze zrob cos w rodzaju "to juz za nami" taka sciage co kto mial juz itd.:-*:-*:-* bo faktycznie idzie sie pogubic
 
Emenems ja gdzies kiedys czytalam ( bo tez kichalam kaszlalam itd po pierwszej iui i ktos napisal ze gdyby mozna bylo stracic ciaze przez kichanie i kaszlenie to by nie bylo afery o tabletke "po") wiec luzik:-*
 
A ja mam tak ze jak kichne to mnie zakłuje w podbrzuszu / nie wiem jak to ma zwiazek i czy yo bezpieczne


Emenems ja gdzies kiedys czytalam ( bo tez kichalam kaszlalam itd po pierwszej iui i ktos napisal ze gdyby mozna bylo stracic ciaze przez kichanie i kaszlenie to by nie bylo afery o tabletke "po") wiec luzik:-*

Hahahah ale się uśmiałam. ale przyznam , że jak mam kichnąć to podkulam nogę, żeby rozluźnić mięsień brzucha. walnięta:szok: pewnie tak:zawstydzona/y: no i co:-D

w sobotę jadę na betę.

Magda na pewno się tam maleństwa zaczynają gościć :) u mnie dziś 7 dzień po iui i tez mam nadzieje ze kropeczka się zadomowiła u mnie:)

bardzo trzymam za to kciuki:-)
 
reklama
Magda oby to bylo TO :) Pamietam ten lek przy kazdej wizycie w toalecie i uczucie ulgi jak okazywalo sie, ze to tylko lutka ...

Emenems to normalne bo podswiadomie spinamy miesnie bojac sie, ze nawet kichniecie zaszkodzi.

Kredka moja znajoma stracila wczesna ciaze podczas kichniecia, to pewnie byl zbieg okolicznosci bo po kichnieciu poleciala z niej krew. Pewnie gdyby nie kichniecie tez by to sie stalo ale ona ma uraz do dzisiaj i jak kichnie od razu ma lzy w oczach.

Niebajka tez jestem ciekawa jak zareaguje Twoja oprawczyni ;)
 
Do góry