reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Diore A więc co lekarz, to inne wymagania. Ja przed każdą inseminacją mam mieć aktualne badania wirusowe i wymazy. Z tym, że wirusówkę mam ważną 3 miesiące, a wymazy 6 miesięcy.
 
reklama
Niebajko
:-*
Pieknie to ogarnelas;-) widze, ze razem z Toba i Enni bedziemy w czwartek zdawac relacje;-)

Pole
Halllo! Czemu nic nie piszesz...?:-(

Aniko
Jak tam, pecherze rosna?;-)

A co do badan. Ja zrobilam przed pierwsza iui wirusowke, a cytologia, wg mojego gin jest jeszcze wazna (rok). Od tej pory nie kaze mi powtarzac badan...
A tak swoja droga to ten rok mija w czerwcu wiec musze pamietac, aby mi zrobili...;-)
 
Beti no to moze sie dzieciaki miejsxami pozamienialy:-D

Niebajko no mysle ze w tym tyg ale tu to sie moge wszystkiego spodziewac! A z drugiej strony to sie zastanawiam czy na przyszly miesiac tego nie przelozyc bo i tak w czerwcu nie bede robic inseminacji ( pisalam Wam ze od stycznia czelalam na wizyte w sprawie zatok i wypada w okolicach mojej owu) a gdybym w czerwcu zrobila to hsg to na lipiec bym byla prawie przepchana:-D

Diore no pieknie rosnie!! To szybko bedzie owu! A laparo nie bedzie wogole potrzebne zobaczysz!!!!!!:-*
 
Wchodzę tu dziś w poszukiwaniu wiadomości od dzielnej Pole i znalazłam.
POLE WIELKI SZACUN, PODZIW I KCIUKI DLA CIEBIE. M NA PEWNO JEST Z TOBĄ I PATRZY Z GÓRY JAK PISZESZ. I NA PEWNO BĘDZIE CÓRECZKA.

Emenems i tobie się udało. Czekałam aż się odezwiesz bo jakoś w tamtym roku podobnie pojawilysmy się na forum. Gratuluję. Dołącz do ciężarówki po in vitro. :) :*
Pozostałym staraczkom życzę powodzenia. Nie śledzę was za bardzo macierzyństwo pochłania





Emenems zarówno ja, jak i moja koleżanka, zaszlysmy na dostinexie. Co do nospy to fakt że może powodować obniżone napięcie mięśniowe ale na ciezarowkach po ivf może tylko jedno dziecko ma obniżone napięcie a chyba każda po ivf na tamtym wątku brała nospe więc nie taki diabeł straszny ;-)

Smerfeta jeżeli piszesz o moim Nikodemku to na pewno nie z nospy ani z żadnych innych leków przeciwbólowych bo w ogóle w ciąży nie brałam. To raczej z tego niedotlenienia przy cc. Buziakkkk
 
Beti39
a ja sobie pomyślałam, że teraz chłopczyk podkurczył nóżki żeby dziewczynka mogła rozprostować :-D dobrze, że oba maluszki kopią i daje Ci to spokój:tak:
niebajka
koniecznie powiedz tej kosmetyczce, że skaszaniła zabieg. musi wiedzieć, żeby więcej takich błędów nie popełniać

anika
no szkoda z Tą wycieczką, ale cóż już tak jest. są rzeczy ważne i ważniejsze:-)

emenems
czekam na wynik Twojego hcg, ale jestem przekonana, że to tylko formalność

Pole
???

udanego dnia dla Was wszystkich:-)
 
reklama
Hej Dziewczyny:) jak Wam dzien mija? U mnie ma byc dziś 25 stopni:))
Z oczami lepiej... idzie ku dobremu. Napisalam do mojej oprawczyni na fb.. zobaczymy czy raczy cos odpowiedziec;)

Pole czekamy tu na jakies wiesci...:)

MagdaM jak sie czujesz? Kropki sie wierca?

Milego dnia!:**
 
Do góry