reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Zrobila się dyskusja o nospe :) wzięłam tylko jedna wiec dawka duża nie była a poza tym czuje ze w ciąży nie jestem. Tez jestem za Tym by w ciąży nic nie brać nawet kawy:p
Beti jak się czujesz?
Czy któraś w tym tyg podchodzi do czegoś? Bo się gubię :/
 
reklama
dzięki czuję sie świetnie :) jutro wizyta u gina :) może powie płeć drugiego maluszka :)a jak nie to za trzy tygodnie mam drugie prenatalne ,tam to już mi na pewno powiedzą :) :-) a tak po za tym to już strasznie chciałabym zobaczyć moje szkraby,ciekawe jak to będzie,ostatnio takiego malucha miałam 16 lat temu,mam nadzieję że sobie wszystko przypomnę :) i dam radę :)
 
Hej piekne!
Zalatwilam sie na amen..
Dziekuje za porady:)))
Robilam okłady z lodu i mam krople do oczu... jesli jutro nie bedzie poprawy, to pojde do okulisty. Martwie się jak jutro dam rade w pracy:/ bardzo wytezam wzrok.

Stacy rumianek moze fajnie relaksować oko, ale w przypadku podrażnien moze je poglebiac niestety..:/ zawsze mi mama mowila "tylko nie rumianek, bo zaostrzysz", pozniej gdzies doczytałam, ze w rumianku i herbacie sa jakies garbniki, które moga alergizowac, czy cos.. takze ostrożnie;)

Kredka nam 1:1, chcialam zeby byle naturalne. Poszlam zrobić grzecznosciowo.... teraz zaluje strasznie, bo mam swoje naturalne rzęsy bardzo ladne. Czarne, geste, długie... szoruje nimi o okulary przeciwsloneczne. Jak pomaluje tuszem w weekend, to juz w ogole szal, jak doczepione... ehh nigdy wiecej takich głupot! :(

A z ta nospa to ja uwazam, ze wszystko w granicach rozsądku! Nie mowie zeby lykac garściami, zwlaszcza w ciazy!! Bo każdy lek w ciazy to ryzyko. Natomiast w przypadku kiedy zarodek ma sie dopiero implantowac, albo jest w trakcie. szkodliwość jest wtedy bardzo niska bo nie ma jako takich "polaczen" z organizmem matki, a macica moze tymi skurczami "wypluc" zarodek. Mi podczas transferu strasznie dlugo grzebali w macicy przez zrosty i przypuszczam, ze to moglo byc powodem skurczy. Lekarz mowil ze gdy będą występować, to mam brac no-spe.. skurcze mialam okropne, w ogóle nie puszczaly...budziłam sie ze scisnieta macica i szlam tak spac:/ jak teraz o tym mysle, to przeciez nie moglo sie udac..
Emenems, jak najbardziej musi cis w tym byc.tyle dzieci jest teraz rehabilitowanych z powodu oslabionego napięcia miesniowego, ze szok!

Anika przykro mi, ze nie mozesz jechać ... glupia sytuacja:( no nic.. czekamy w takim razie dalej.. a za 3 tygodnie Twoja wizyta w Gamecie :D odliczam kochana!!
 
Dziewczyny moze napiszcie kiedy macie wizyty, testowania itd?:) zrobimy jakis ladny kalendarz, co?

Beti zazdroszczę pozytywnie! Na pewno dasz rade, takich rzeczy sie nie zapomina! W takim razie kciuki za wizyte:)) i oby dzidzue ladnie się pokazały; )
 
Ostatnia edycja:
trochę się martwie bo czuję ruchy tylko z jednej strony :( może drugie bardziej leniwe :O a może nie zaczynaja kopać w tym samym czasie ,jutro się dowiem :) mam nadzieję ze bedzie ok :)
 
Emenems zarówno ja, jak i moja koleżanka, zaszlysmy na dostinexie. Co do nospy to fakt że może powodować obniżone napięcie mięśniowe ale na ciezarowkach po ivf może tylko jedno dziecko ma obniżone napięcie a chyba każda po ivf na tamtym wątku brała nospe więc nie taki diabeł straszny ;-)
 
reklama
Niebajko, czerwone oczy jak u krolika masz? ;) się załatwiłaś!!! mam nadzieję, że krople pomogą, idz koniecznie do okulisty jutro, albo dzisiaj podjedź jeszcze na izbę przyjęć. ja kiedys w niedzielne popołudnie trafiłam na izbe przyjęć i do okulisty, bo juz patrzeć nie moglam i taka byłam obolala. okazalo sie, że było to uczulenie na kredkę do oczu. przepisali lek, zero makijażu i do dzisiaj spokój. oczywiscie kredek używam, ale innych.co do rzęs, to ja też o okulary przeciwsłoneczne szoruję hahah

słucha, @ brak. zawsze miałam jakies plamienia przed, a teraz opórcz bólu brzucha (typowego jak na @) nic. ale to zapewne wynik stresów, leków i tej calego kołowrotka z wycieczką, kombinowaniem itp

co do nospy - wszystko z glową - kazdy ginekolog powie, ze z przeciwbólowych paracetamol a rozkurczowo nospę. wiadomo, nie w ilościach hurtowych i nie na każde zawołanie brzucha ;) rozwaga, jak we wszytskim!

diore, stecy, widze, że męzowie dali Wam do wiwatu,ale wszytsko juz naprostowane! cieszę się! czasem takie wyrzucenie z siebie daje duzo dobrego, wierzę, że u Was tak bedzie!

Beti, to koniecznie daj znać, co po wizycie! niech sie Maluchy do mamy usmiechaja :)

Pole, Enni, jak Wam?

Kredka, dobrze, że polipów nie ma! ze zgrozą czytałam o zachowaniu tego lekarza... ;/
 
Do góry