reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Niebajka ja po tym drugim razie tez tak mowilam po co mi to bylo jak swoje mam ladne i tez macham po okularach przeciwslonecznych:-) ale my baby to takie glupie czasem jestesmy i musimy sie na wlasnej skorze przekonac:-)
Jedyne co Ci moge jeszcze doradzic to jakbys je chciala sciagac to odczekaj az podraznienie minie bo ten srodek do sciagania to piecze bardzo.

Beti no a jaka plec jednego bobasa bo nie pamietam?

Emenems ja to sie boje ze jak kiedys sie uda i uslysze serduszko to bede tak wyla ze wzruszenia ze beda musieli mnie uspokajac.
 
reklama
Anika ja tez mam alergie na niektore kosmetyki wiec tez musze byc ostrozna. A podraznoine oczy to masakra.
 
jeden to chłopczyk,drugie za kazdym razem podkurcza nóżki i nie widać,po cichu liczymy że się chowa to wstydliwe i może dziewczynka :-D zresztą nie ważne byle zdrowe!!!!!! ja jak usłyszałam serduszko to wyłam jak krowa,ale jak po trzech tyg,okazało sie że sa dwa serducha to już wyłam jak dwie krowy a może i wół :-D mega uczucie,ale juz nie długo Kredko i Ty takie usłyszysz :-)
 
Beti - gratuluję dzieciaczków. :tak: Ja jak zobaczę dwie kreski będę wyć a co dopiero usłyszeć serduszko. Przeżycie zapewne niesamowite.

niebajka - nie wiedziałam, że rumianek może tak podrażnić :no:
 
Stacy tak rumianek moze podraznic!

No i mysle ze kazda z nas jeszcze tych bezkropkowych bedzie wyla i przy kreskach a przy serduszku to juz nie mowie:-)
 
reklama
Kredka, wysoka prolaktyna negatywnie wpływa na owulację, wręcz może ją blokować. stres dodatkowo winduje prolaktynę. Sprawdza ja się, robiąc badanie z krwi. Jeśli wyjdzie podwyższona lub za wysoka, lekarz zaleca leki - ja biorę bromergon, dziewczyny łykały tez diostinex
 
Do góry