reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Diore - wczoraj był chyba jakiś dzień kłótni. Z tym, że mój był trzeźwy a tak bredził. :tak: Z pijanym facetem lepiej nie wchodzić w rozmowę, ja jak widzę co się święci to nawet mówię do niego ładnie i kładę go spać. A co mam do powiedzenia to mówię na następny dzień. :tak: My rozmawialiśmy wczoraj do późna (nie lubię takich rozmów na telefon), biorę zastrzyki. Póki co jest dobrze. :tak:

marzen - nospa na pewno Ci nie zaszkodzi, a może to implantacja?

niebajka - a może okład z rumianku Ci pomoże?
 
reklama
Diore no niestety z czasem emocje u kazdego narastaja i kazdy na swoj sposob wybucha. Szkoda ze akurat go wzielo na takie wywody po alkoholu bo to czlowiek nie mysli co mowi czasem. Mam nadzieje ze jak mu kac minie to poleci po kwiaty i bedzie Cie przepraszal!!!
Moj m na szczescie jak wypije to powie mi 100 razy ze mnie kocha i pojdzie spac haha jest taki zabawny wtedy:-D

Marzen mam nadzieje ze u Ciebie to dobry znak!!! U mnie wszystkie bole nic niestety nie znaczyly i okres po 24 dniach przylazl ale mam nadzieje ze u Ciebie bedzie zupelnie innaczej i mocno za to trzymam kciuki:-*:-*:-*

Emenems co do lekow to ja jestem za nospa bo nie zaszkodzi a po co niepotrzebne skurcze!

Niebajka przyloz kostki lodu i najlepiej nie rob zadnych okladow z platkami kosmetycznymi tylko jak juz cos to szmatka gladka.
A mialas 1 do 1 czy po 3 w kupkach? Ja mialam rzesy 2 razy robione. Za pierwszym razem bylo cudnie za drugim zrobilam przed wczasami i masakra byla i sie wyleczylam z nich:-) zreszta swoje mam i tak dlugie i podkrecone ze jak je mocno wytuszuje to sa wielkie wiec juz sie raczej nie skusze na sztuczne.
 
Już po krzyku. Nie wiem co go napadlo, zazwyczaj po alko robi dziwne zaloty,urządza mi tańce i striptiz (parodiuje)a wczoraj masakra. Ale dziś już ok. Teraz kac morderca nie ma serca,ale dobrze mu tak. Przeprosił, wybaczylam.
 
Diore no to ma kaca morderce za glupie pomysly! Widocznie potrzebowal %% zeby wyrzucic co mu na sercu lezalo! Teraz juz tylko bedzie dobrze!!!
 
Jezeli chodzi o nospe to oczywiscie mam w razie czego bo wiadomo ze niektóre skurcze moga byc groźne ale bol " miesiączkowy" mozna przezyc.
Mam kolezanke ktora jest terapeuta w ośrodku pedagogiczno-psychologicznym i ma wlasnie jak to ona mowi " dzieci nospowe" czyli generalnie normalne ale z obniżonym napięciem mięśniowym. Wpyw dużej ilości środków rozkurczajacych we wczesnej ciazy.
Wiec jako srodek prewencyjny to nie ew. w razie bardzo mocnych skurczy
 
Wiesz co, ja tylko i wyłącznie pisze to co mowia mi kolezanka i pewnie jest to tylko jakis mały procent oczywiscie, i wiadomo, moze ale nie musi, dlatego warto moze lekarza dopytać w jakich konkretnie sytuacja no spa ratuje ciąże czy kazdy skurcz jest niebezpieczny itp.
Lekarzem nie jestem ale moze warto z ginekologiem przydrążyć temat.

Tak samo tutaj mi powiedzieli ze jak lecze sie dostinexem na prolakryne to nie moge zajsc w ciąże do trzech miesięcy po przestaniu brania ze tylko parlodel ( bromergon) jest środkiem przy którym mozna sie starac. Dostinex lepiej pomaga wiec pierw miałam dostinex potem przeszłam na bromergon bo nie mogłam robic IUI będąc na dostinexie.

A w Polsce ginekolog mi mowil na odwrót.... Ze dostinex bardziej bezpieczny
 
reklama
Ja uważam,ze nie ma zensu przyjmować leków w ciąży bez konsultacji z lekarzem. Ja jeśli się dowiem,ze się udało od razu gonie na wizytę i wypytuje co mogę brać w razie "w",czego nie.
 
Do góry