reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Emenems uwiez mi ze ja tez padlam! I normalnie jestem dalej w szoku i chyba sobie zaraz drinka zrobie:-D ale opcja jest hahaha!!! A tak serio to mysle ze opcja zamowienia nasienia to jest jakies wyjscie i nie mowie nie ale to musi byc tylko i wylacznie ten ktorego sobie juz wybralam!
 
Marzen hahahaha czytasz mi w myslach hahaha wlasnie mialam pisac ze zapomnialam dodac ze on zazartowal ze musi sie zastanowic czy by dawca nie chcial byc!!!!!!!!
No to jak juz tak zartowalismy to mu mowie ze bym go na dawce nie chciala bo juz go znam haha
 
o matko kredka to mnie zszokowałaś :szok: ale numer... ciekawa jestem ile ma chętnych kobiet i czy rzeczywiście to się udaje. Mam rozumieć z Twojego postu, że on sugerował zrobić 2-3 IUI w ciągu jednego cyklu? że niby to ma większą szansę powodzenia?

Kredka ja wiem, że to jest ogromny cios w ich męskość. Mój M twierdzi, że gdyby nie jego "sterylność" tak to sobie nazywa, już miałabym dzieci.
 
:-D:-D:rofl2::-D:-) Kredka to się uśmiałam po pachy:p
Teraz doczytalam Twoje posty, więc priv jest nie do końca aktualna:p
Siedze i smieje sie sama do siebie:-) co za Kolo:sorry::rofl2:
 
Stacy tak mi powiedzial bo on twierdzi ze inseminacja jednorazowa to bardzo maly procent szans to tak jakby para chciala miec dziecko i uprawiala sex raz w miesiacu no to jaka szansa? Mala i tyle i tu sie z nim zgodze bo cos w tym prawdy jest.

Stacy moj m tez tak mowi czasdm ze gdybym byla z kim innym to juz bym pewno ze 2 miala no to ja mam zawsze jedna odpowiedz ze co z tego skoro nie mialabym takiego fajnego meza!!!
 
Aj przestańcie :)
Moj maz ze mna nie mog a z tą co mogl miec dzieci nie umiał byc :) to nie takie proste jednak- trzeba razem walczyć !!!!
 
reklama
kredka - nie patrząc na IUI, to też zgadzam się z tym lekarzem. Bo przecież żadna z par nie uprawia seksu tylko raz w miesiącu i akurat w tym konkretnym dniu. :tak: powiem szczerze, że w związku z tym że to będzie ostatnia IUI właśnie rozważam podwójną IUI. Może się uda.

Emenems - czasem w życiu różnie się układa, ważne by być razem i się wspierać.
 
Do góry