reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Pole
może tam poprostu delikatna dziewczynka się urządza? umówmy się Kiciuś ma pazurki:-)

ja cały dzień poleguję. dbam tylko o regularne zmienianie pozycji żeby odleżyny nie dostać. stwierdzam, że jednak nie jestem leniuchem;-)
 
Dziewczyny po prostu ręce mi opadły. Pokłóciłam się z moim mężem, przez telefon. Zaczęło się od pierdoły, ale skończyło dużo gorzej. I on do mnie z tekstem, żebym przestała brać zastrzyki bo on nigdzie nie jedzie. :szok: no szlak mnie w jednej chwili trafił. Popłakałam się i wydarłam się na niego, że ma wszystko w dupie a przecież wie jak mi zależy i jemu podobno też. Mam nadzieję, że nie mówił poważnie i to było w złości. :-( Kompletnie się załamałam.

Kredka - czekam na wiadomości od Ciebie,

Magda - no odpoczywaj sobie, przecież musisz dbać o maluszka,

Pole - tak jak dziewczyny mówią, nie denerwuj się bo każda ciąża jest inna.
 
Ostatnia edycja:
stacy mam nadzieję, że to było tylko w złości. a kiedy twój M. wraca?
mnie się wydaje , że faceci to bardziej przeżywają niż kobiety, albo przynajmniej inaczej. mój M jest cudownym facetem. ale wczoraj mi powiedział (dopiero wczoraj:szok:) że dla niego najgorszy jest czas oczekiwania na weryfikację. On jest jak napięta struna. zadaję mu zwykłe pytanie a on nie odpowiada tylko warczy coś naokoło, ja się smucę i pytam czymże ja sobie zasłużyłam? jemu robi się głupio i nic się nie odzywa.
 
Magda - no ja też mam nadzieję, że w złości. Wraca w poniedziałek, ale mam nadzieję że do tego czasu wszystko się wyjaśni. Ja wiem, że każdy to przeżywa na swój sposób, ale miałam wrażenie że użył tego jako karty przetargowej. :eek: Może, mi się tylko wydawało.... bo przecież wiem, że jemu też zależ ale nie powinien tak mówić.
 
Dziewczyny tak na szybko polipow nie ma:-) lekarz umowi mnie na hsg pod rtg w szpitalu i beda do mnie dzwonic. Napisze jak wroce:-*
 
stecy
jestem pewna, że wszystko się ułoży. nie wiem jakie są między Wami relacje, ale przecież wspólnie podjęliście decyzję i będzie dobrze do szczęśliwego końca

kredka
no i super. widzisz tak się martwiłaś a jednak wszystko do przodu idzie. cieszę się:-)
 
reklama
Stacy bedzie dobrze! Mi sie wydaje ze dla nich(naszych m) to i tak jest ogromny cios w meskosc i oni to na swoj sposob przezywaja a zgrywaja twardzieli. Przejdzie mu a jak zobaczy kropka na usg to Ci podziekuje ze te zastrzyki bralas!!!!!

No a teraz opowiem Wam relacje z dzisiaj. Lepiej siadzcie!!
Przychodnia mala 2 gabinety w starej kamienicy odremontowana na styl troche malo aktualny ( no chyba ze kogos zachwyci pistacjowe linoleum i sciany w tym kolorze;-))
Lekarz super normalnie czulam sie jakbym z kumplem gadala! Usg zrobil i cos tam jest na 5mm ale to nie polip a raczej tak jak moj gin mowil jakas sluzowka czy cos ogolnie wszystko super na usg. Przy okazji wzial cytologie bo tu za darmo robia wiec kazdej robi.
Dodatkowo umowi mnie w szpitalu na hsg pod rtg:-) wiec maja do mnie dzwonic w ciagu kilku dni ze szpitala.
A teraz hit:
On mi mowi zebym sobie dawce znalazla i go przyprowadzila i on mu porobi badania a mi zrobi inseminacje:eek::eek::eek: no to molu mowie ze no jak ze ja bym nie chciala znac na zywo dawcy no to on ze on mi znajdzie dawce bo ma kilku ktorzy robia to charytatywnie! I mowi mi czy gej moze byc bo ma fajnego dawce geja ( ale odpadl bo kolor wlosow inny niz moj i m) ale ze ma jefnego co by pasowal. No myslalam ze zjade. Ja mu mowie ze moje 3 slomki to prawie 4000zl + przeloty + inseminacje itd aon ze takie wstrzykniecie za 30euro robi!!!:eek::eek::eek::eek::eek: mowie mu ze ja sobie fajnego dawce znalazlam itd i ze chcialabym przy nim zostac ale ze rozwaze zamowienie nasienia mojego dawcy do mnie i ze z tym przyjade zeby mi to profesjonal ie zrobil. Wiec jak szansa ostatniej slomki sie nie uda to nie eiem czy tak nie zrobimy. I on mi jeszcze mowi ze tyle inseminacji ogolnie sie nie udaje bo jeden raz to malo ze 2 lub 3 razy w trakcie owu daje duzo wieksza szanse. No powiem szczerze ze z nog mnie ogolnie zwalil!
 
Do góry