reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
anika - ja wiem, staram się być silna i mam cały czas nadzieję. Tylko czasem człowieka nachodzą takie negatywne myśli. Czu Ty będziesz jeszcze podchodzić do IUI czy już do in vitro?

lumia - nie wiem o jakie podstawowe badania Ci chodzi, ale ja robiłam estriadol, FSH, LH, testosteron, prolaktyna, progesteron, badania tarczycowe. Ewentualnie poszukam kartki z Novum, bo tam miałam wszystko ładnie zapisane.
 
reklama
Stacy, tak, w cyklu, który zaraz się zacznie, podchodzę do iui, ale na 29 maja mam już umówioną wizytę w sprawie ivf - działam na dwa fronty ;)
 
oj kilka dni mnie znów nie było i widzę,że na forum wrze..:D ciężko ogarnąć!
Kredka, mi też ogromnie podoba się Lili,Liliana, ale tylko mi.. reszta rodziny mnie krytykuje :/
anika, trzymam kciuki :)
Ja mam umówioną wizytę na poniedziałek 7dc, podejrzewam,że około czwartku będzie iui, chyba,że prof zaleci zrobić przerwę.
 
Anika ja tam wierze ze in vitro nie bedzie potrzebne i bedzie kropek po tej iui!!!

Stacy kochana nie watp w siebie i we wszystko co robisz zeby osiagnac szczescie!! Ale na depreche to sie po prostu wyplacz i jutro zobaczysz swiat w zupelnie innych kolorach! Kazda z nas ma doly a jednak za kazdym razem sie podnosimy! Taki nasz urok;-)
 
Diore czekamy na poniedzialkowe dobre wiesci:-*
Widze ze z ta lily to grubsza sprawa bo mi sie wydaje ze nasze mamy jakis maja uraz bo ja mam ciotke lile i to imie lila to im sie jakies starodawne wydaje.

Pole no a moze wczesniej zrobisz bo 14 dni przy 2 dniowym zarodku to dlugo. A jak implantacja? Czulas cos juz? I nie stresuj sie bo te dwie silne dziewczynki w srodku tez czasami musza odsapnac:-*
 
Ostatnia edycja:
A wogole to wierzycie w rozne znaki jakie nam sie przytrafiaja? Bo ja wierze ( i temu pewno Wam o tym pisze) bylam na zakupach i przechodzilam obok regalu na ktorym byly male kalendarze w sumie juz maj ale jeszcze troche ich tam bylo i tak sobie pomyslalam ze moze wezme taki maly zeby z nim do gina chodzic bo wszystko w telefonowym kalendarzu zapisuje. Ale do sedna: wiec wieczorem tak go wzielam ze cos poprzepisuje i sie okazalo jak otworzylam ze to "kalendarz mamy" tak sie nazywa po prostu!
 
reklama
Mowilam ci kredka ze 4 lata temu kupiłam krem do brzucha dla ciężarnych z data ważności do 07.2015:)
I udało sie.
Chociaz jakby mi ktos powiedział w 2011 ze zajde dopiero w 2015... Lepiej nie wiedziec :)

No i sweterek płodności. Kolezanki mama ma 4 dzieci a ona ma 5 i mi zrobiła sweterek i sie śmiały ze przekażą geny no i....:)
Jestem ostatnia osoba do przesądów sle sama widzisz.

Pole ja miałam 2dniowy w 10dpt wyszedł test
 
Do góry