reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Magda o jak miło jesteśmy już 3 w trojpaku :) trzymam kciuki za dwa kropeczki :))

Byłam na becie proszę o interpretację :) wydaję mi się dobra ale aż tak się nie znam wiec dzisiaj 19dpt beta 12389
 
Kasik dzięki :) nadal plamie a beta Oki,ciekawe jak to dalej będzie... Powiedziałam sobie ze już na żadną betę nie idę. W czwartek mam wizytę w Gazecie i wtedy mam nadzieję wszystko się wyjaśni
 
Dziewczyny, jakie Wy macie tempo w dodawaniu postów, szok!!!

Magda, cieszę się, ze wszytsko gładko poszło:) teraz nic, tylko wylegiwać się, łykać łakocie i z dobrą książką się zaprzyjaźnić:) i słonko wedle potrzeb:)

Pole, jak się masz? ogarniasz?

Enni, ekstra beta!! w czwartek masz wizytę u kogo? u prowadzącego czy u kogoś innego w Gamecie? moja wizyta 29.05 :)

Niebajko, póki co @ nie ma, ale wiadomo - to kwestia 2-3 dni i oby do dziela! nie pomogę a tymi badaniami, nie znam się :(

Emenems, grubaśna krecha!! :)

widzę, że trwa dyskusja na temat imion - u mnie tez wybrane, ale póki co nie ma komu nadać... ale będzie!
 
Kredka Junior chyba wolalby byc jedynakiem, nie musialby sie dzielic spadkiem a ze rodzice wiekowi to wcale nie tak odlegly temat ;)

no weź "wiekowi":szok: naprawdę nie zdecydowałabyś się więcej na ivf? zgadzam się ze stacy Junior cieszyłby się z rodzeństwa. człowiek musi mieć Kogoś

Magda - to wygrzewaj się delikatnie na słońcu i niech to sprzyja dzieciaczkom. :-D

a się nie powygrzewałam bo jakiś taki wiatr wieje, a ja już jobla mam, nie mogę się przecież przeziębić.

Magda o jak miło jesteśmy już 3 w trojpaku :) trzymam kciuki za dwa kropeczki :))

Byłam na becie proszę o interpretację :) wydaję mi się dobra ale aż tak się nie znam wiec dzisiaj 19dpt beta 12389

enni wspaniały wynik Gratuluję. napewno wizyta przyniesie jeszcze lepsze wieści.

Pole daj znak sygnał. jak się czujesz i jak Kiciuś...

a ja sobie pospałam, aż mi lepiej. jakoś stres całego dnia ze mnie zszedł:-)
 
Magda po cesarce i tak musialabym odczekac okolo roku a wtedy przekroczylabym juz 40-tke. Nie mam mrozaczkow, wykorzystalam tez wszystkie podejscia w rzadowce, musialabym podchodzic komercyjnie a przy malym dziecku jest sporo wydatkow. Majac male dziecko nie wyobrazam sobie tez ciaglych wizyt w klinice, dmuchania na siebie, np niemozliwosci podniesienia dziecka po transferze itp. Za duzo mnie to wszystko kosztowalo psychicznie i fizycznie, zeby chciec to powtarzac. Moze jeszcze mi sie to zmieni, nie zarzekam sie ale na chwile obecna dziekuje Bogu za jedno dziecko, naturalsem nie pogardze ;)
 
reklama
podczytałam teraz Twoją sygnaturkę i mam nadzieję, że będzie wyglądała podobnie. też będę robiła betę 8dpt:-)
 
Do góry