reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Emenems hahahaha gniewomir no padne!!!! Ja juz dawno sobie wymyslilam ze syn to bedzie oscar bo dla mnie dziecko to bedzie jak zdobycie oscara:-D
 
reklama
Pieknie i normalnie i międzynarodowo:)

A wyobraź sobie moje zdziwienie jak kolezanka norwezka mowi ze ma sąsiadów Polaków i maja dzieci i chłopiec nazywa sie " niewko" a ja ze nie ma tskiego imienia w Polsce hahahaha a ona na drugi dzien przychodzi z karteczka " Gniewko" padlam hashahah
 
Hahahahaha no to jest wlasnie moda na glupie imiona! Ludzie sobie nie zdaja sprawy ze nie wiedza gdzie ich dziecko w przyszlosci wyladuje i jakie moze miec potem problemy z imieniem!
 
hey, wróciliśmy. podali mi dwie PIĘKNE blastocysty. leki jak do tej pory, ale dostałam jeszcze Fraxiparine. pytałam o magnez i te inne , ale dr powiedziała, że magnez nie zaszkodzi, ale napewno nie zwiększa szansy, ale jeśli mi to pomoże emocjonalnie to też ważne i żebym brała. Hcg mam zrobić 16.05.
po drodze zassałam 5 bocianów mniam mniam....:-D

teraz szybki obiadek, mąż wystawi mi leżak w ogrodzie i będę leżała na słoneczku i zachodziła w bliźniaczą ciążę :-)

Emenems piękne zdjęcie maleństwa :-)

niebajka jestem w stałym kontakcie z Blue ale nie czuję się upoważniona do pisania co u Niej. będzie chciała to sama się odezwie:tak:

Dziewczyny bardzo, bardzo Wam dziękuję, za kciuki, pozytywną energię. jestem naprawdę bardzo wdzięczna
 
Magda no widzisz:-* wszystko pieknie sie uklada.
Lezenie na sloncu odradzam bo nie mozna przegrzac organizmu tak przynajmniej slyszalam. Tak samo gorace kapiele i goracy prysznic.
 
Magda mi jaskółki tez doniosły że właśnie jesteś w ciąży i maluszki wgryzaja się w mamusie :-) trzymam kciuki, Alusia zaciska piastki za Ciebie a psiurka tupta za Twoje powodzenie. Co rybka robi to nie wiem, bo oddałam ;-)

Emenems ja miałam właśnie cesarke :-) ciekawy test zrobiłaś i krechy zamiast czerwone mamy niebieskie ;-)

Dziewczyny u mnie imię czekało ponad 4 lata na właścicielkę :-) co ciekawe mieliśmy imię tylko dla dziewczynki, przy imieniu dla chłopca byłoby ciężko ale teraz Kredka takie fajne podpowiedziala ;-) z tym że mój M pewnie się nie zgodzi

A ja bym chciała wysłać M w delegacje bo ostatnio mamy ciężkie dni... az mi z tym cholernie ciężko
 
Magda zycze Ci, zeby dni do wysokiej bety minely jak najszybciej :) Magnez lub nospa nie zaszkodzi, ja bralam relanium bo tak praktykuja w Invikcie, tez rozluznia macice i zapobiega skurczom. Jak nie jest mocno goraco mozesz posiedziec na sloneczku, ja bylam na plazy w lipcu, chyba 5 dni po transferze, co prawda w zwiewnej sukience do ziemi ale plecy i dekolt troche opalilam. Rozsadna dawka slonca moze nawet pomoc bo to naturalna wit D :)

A ja mialam od dawna imie dla dziewczynki wiec z imieniem dla chlopca byl dylemat, dlatego stanelo na Juniorze. Ciekawe czy imie dla dziewczynki kiedys wykorzystam, moze dla wnuczki ;)
 
Ostatnia edycja:
Smerfeta no ja sie uczepilam tego imienia i nie zmienie. A dla dziewczynki to Lillian albo Lily ale to tylko mi sie podoba i nikomu wiecej i nie wiem czemu bo lilli jako kwiatkow wcale nie lubie.
 
Smerfeta ja byłam operowana na jajniku to miałam "cesarskie ciecie" i dlatego wole to drugi raz niz zmieniać krajobraz miedzy nogami ;D hahahah
 
reklama
Do góry