reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
kredka - nie smuć się, ja wierzę w ten szczęśliwy maj :tak: w końcu wykorzystamy te imiona. Ty będziesz podchodzić teraz w maju?
 
reklama
Stacy nie bede:-( jutro bede wiedziec odnosnie polipow i w zaleznosci od wyniku albo bede robic hsg tutaj albo jak beda polipy to w pl no chyba ze tu cos zalatwie. Czerwiec tez odpada bo mam wizyte w szpitalu na ktora czekam od stycznia odnosnie zatok i wizyta wypada w okresie mojej owu a ze pewno mnie znieczula bo z tego co wiem to beda mi kamere nosem wprowadzac to czerwiec tez odpada. Wiec najblizszy termin to lipiec jezeli wszystko pojdzie po dobrej mysli. W sumie to mam przynajmniej czas zeby sie ogarnac moze troche schudnac i wprodadzic zdrowy tryb zycia na stale. Wiec nie ma tego zlego. Po 2 nieudanych jakos czlowiek ma inne nastawienie i tak czuje ze musze zrobic wszystko zeby ta 3 szanse wykorzystac w 100%
 
Szkoda, ale może właśnie po tych wszystkich zabiegach na spokojnie uda Ci się w lipcu. Czemu twierdzisz, że musisz schudnąć? Lekarz Ci to mówił? Czy sama dla siebie?
 
kredka - czytam Twoje wypowiedzi i jak bym czytała swoje własne. Ja zrzuciłam 11 kg przed 4 IUI właśnie twierdząc, że może te moje parę kilo przeszkadza. Wagę utrzymuję do dzisiaj, w sumie to tylko wyszło mi na lepsze, ale niestety dziecka brak. :-( Ale każda z nas jest inna, u Ciebie może właśnie to pomoże. Staram się zdrowo odżywiać, szukam czegokolwiek co może w jakiś sposób pomóc.
 
Stacy no ja juz raz w zyciu duzo schudlam pare lat temu niestety wszystko powrocilo i mam troche uraz do diet ale tym razem musze to zrobic z glowa!
 
Emenems to my chyba wszystkie takie strachliwe:-) ja to musze miec tv wlaczona jak zasypiam bo innaczej to bym sie wsluchiwala w kazdy szelest:-)
 
No właśnie przed tą 4 IUI zrobiłam to bez głowy:angry: może to miało jakiś wpływ? Nie wiem... Teraz staram się tylko utrzymać tą wagę i zdrowo jeść.

emenems - jak przeważnie oglądam TV do późna i jak już oczy mam prawię zamknięte idę do sypialni. :-D
 
reklama
Stacy - jak ważyłam 65 kg przy 174 nie zaszłam w ciąże potem sobie schudłam do 53 i tak utrzymuje 53/54kg i kazdy rylko chodził i pi******l jaka to chuda jestem u strasznie to mnie denrowalo bo kazdy miał rady jak to mam wyglądać. Maskara jakas. I kazdy mowil ze musze przytyc zeby zajsc i co ? Jajco, zaszłam teraz. U mnie sie nie sprawdziło z waga.
Ja juz ludzi nie słucham, jak lekarz nie powie ze z badan wynika ze trzeba schudnąć to lacha, byleby sie dobrze czuc sama ze soba.
Po po IUI przed ivf rzucałam hehehehe

Kredka ja mam to samo - mamy Jan Ragnar dla syna, tutaj sie uzywa podwójnych i dwoma imionami sie zwraca do kogos :)
Wiec Jasiu bo Jasiu moze oklepane ale ładne i międzynarodowe i nie przecudaczone a Ragnar to jakby chciał to niech uzywa tez norweskie befzie miał drugie.

Takze by miał wybor.bo znam rodzine co dziecku uroddoznemu w Norwegii dali na imie GNIEWOMIR hahaahahahaaha
 
Do góry