reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Diore, a na wypisie z hsg masz notatkę o zrostach? ja miałam o podejrzeniu i własnie dlatego zdycodowalam się na laparo, które ostatecznie zrosty wykluczyło
 
reklama
ja dostałam ketonal dożylnie, a ból był nie do opisania. Gdybym miała powtórzyć, to dopłacę ale muszę być znieczulona.
 
U mnie jak to lekarz stwierdził " wszystko czyściutko i w porządku". Nie miałam, żadnej info o zrostach na karcie.

Diore - podziwiam, bo ja chyba bym nie wytrzymała. Nawet nie myślałam, żeby robić bez znieczulenia.
 
Ostatnia edycja:
Diore... przykro mi:-( wierze ze do 3 razy sztuka!!!

Z tym grilem to sie usmialam:-) swieta prawda!!!

Stacy ja tez mam takie momenty ze jak widze dzieci to zbiera mnie na placz... i zadaje sobie pytanie czemu my??? A czasami szczegolnie jak sama ogladam tv i sa dzieci to po prostu wybucham placzem. .. nie pokazuje tego az tak przed m bo on twierdzi i tak ze to przez niego wiec nie chce go dolowac tymi wybuchami placzu ale czasem mam dosyc zgrywania silnej na zewnatrz :-(

Emenems - z ta aborcja mnie powalilas! Jakie niektore kobiety sa glupie po prostu glupie... tym bardziej ze nie zyjemy w sredniowieczu i mogla myslec zanim zaszla w ciaze! A z drugiej strony jakie to jest niesprawiedliwe ze tak jak piszecie ciaza za ciaza, chca czy nie chca... a my tak chcemy i tak sie staramy i nic:-(

A co do gadania ludzi to ja jestem pewna ze o nas juz i tak gadaja. Juz nie mowiac ze kiedys dziecko znajomych powiedzialo mi ze ja to chyba strasznie nie lubie dzieci skoro ich nie mam... udalam ze nie slysze ehh...
No i nawet ostatnio nikt sie mnie nie pytal a wy kiedy? Bo chyba ludzue sie domyslaja ze jak sie jest po 30tce to juz raczej rodzina powinna sie powiekszyc.
Smutno mi sie zrobilo:-(
 
Ostatnia edycja:
Kredka - ja płaczę jak jestem sama. Czasem dostanę ataku płaczu, ale staram się trzymać dla mojego męża, który tak jak Twój twierdzi, że gdyby nie on wszystko byłoby ok. Przecież wiem, że to nie jego wina i tak samo pragnie dziecka.
 
Diore bardzo mi przykro:( niestety ten nasz los nie zawsze jest taki łaskawy...
Smerfeta nawet nie mam wizyty pęcherzykowej tylko od razu serduszkową. Dokładnie 14.05 lekarka powiedziała że już powinno być serduszko, albo dwa:) juto chce iść jeszcze raz na betę, czy jest wszystko oki. Nie wiem co jest bo jakby licząc to wychodzi mi niecały piąty tydzień, a mój brzuch wygląda jak w 5 miesiącu :( nie wiem dlaczego tak mi go wywaliło:(
 
Enni - kazdy indywidualnie! Niektóre przy bliźniakach maja mniejszy brzuch niz ty bedziesz miec za miesiac i na odwrót.

Nie stresuj sie kobieto :)
Mnie po punkcji jajnikow tak wywaliło ze 6 miesiac :D
 
reklama
Emenems jeszcze nie powinno mnie wywalac bo przecież jak ktoś tam jest to ma dopiero z 2 milimetry ;))) nie wiem czy przez progesteron tak mnie wysadzilo? :) trzymtrzymam kciuki za twoją betę :)
 
Do góry