reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Agaawo chłop swoje baba swoje:rofl2:

obic:(

pole pełnia zgody, nic dodać nic odjąć:);-)

Ja juz o tym Chazanie słyszałam. A z dobrego źrodła - ze środowiska samych ginekologów wiem, ze wielu z nich na tej liście podpisanych jest tzw. " nawrocnymi" a pewnie i teraz skrobanki za gruba kaske zrobia. Ręce opadają.

Jesli chodzi o bezstresowe wychowanie, to tez jestem przeciwnikiem. Mam w okolicy takie dzieciaki. Szok. Ale jest sposób na takich gówniarzy. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie. I wtedy sa tacy mocno zdziwieni, ze inni dla nich nie sa najmilsi.
 
reklama
Milena to prawda że w Białymstoku wśród dzieci panuje zapalenie opon mózgowych. Mówili o tym w wiadomościach. 11 pęcholi to super! Trzymam kciuki, niech dalej ładnie rosną
 
kochane bardzo przepraszam, że dopiero dziś, ale nie dałam rady.

soku z czereśni nie róbcie. w necie tak zachwalali, a to roboty dużo, a d. nie urywa.


co do wizyty. dr powiedział, że lipa, że niestety do tej pory trzymaliśmy się wersji, że problemem jest czynnik męski, ale po analizie tych dwóch prób okazuje się, że problemem jest również czynnik żeński. no tyle to sami wywnioskowaliśmy:cool2: ale. powiedział, że on nam może zrobić jeszcze dwie procedury. jeśli one nie przyniosą oczekiwane skutku, to on już nie pomoże. na jego oko on przychyla się bardziej do AZ. zaplanował dwie kolejne procedury tak: 1. zmiana protokołu na krótki z antagonistą ( co to jest?? ja nie zapytałam on nie powiedział:szok:) zmiana leków do stymulacji, a 2. ivf na praktycznie naturalnym cyklu. żeby pójść w jakość komórki a nie w ilość.
jednakże powiedział, że abstrahując od kosztów finansowych, które w związku z refundacją będą o wiele niższe, ale będą, od kosztów emocjonalnych, które ponosimy, to on nie podejmie się kolejnej próby dopóki nie udamy się do poradni genetycznej i nie przyjdziemy z wynikami.
w związku z powyższym na 16 lipca jesteśmy umówieni do poradni genetycznej w Rudzie Śląskiej, na pobranie krwi jeśli genetyk je zleci czeka się ok 2 mcy:szok: ile czeka się na wyniki???
dr powiedział, że jeśli badania pokażą, że nie jest dobrze nie chciałby nam robić złudnych nadziei. ale koniec powiedział: nie martwcie się, jeszcze troszkę i dochrapiecie się i wszyscy będziemy się cieszyć.
na liście do AZ jesteśmy na 11 miejscu więc akurat mamy czas na te badania i decyzję co dalej.


ale u mnie gorąc no masakra. dobrze, że weekend na wsi:-)


Agawaa boszsz jak ja się cieszę kochana, no i razem z Tobą czekam na kolejną wizytę.:-D

Kasik to już coraz bliżej, ale musisz być podekscytowana:-) nareszcie

Pole odpoczywajcie jeziorkowo, i kciuki za poniedziałkową wizytę. napewno robisz wszystko co najlepsze dla Kiciusia

o sprawie Chazana powiem tylko tyle, że jak przeczytałam, że ta pani urodziła i usłyszałam wypowiedź lekarza który się nią zajmuje to aż się rozszlochałam. jak sobie pomyślę o tej małej cierpiącej istotce to aż mi serce pęka. nie mogę uwierzyć że lekarz może być taką bestią. nie rozumiem dlaczego karę nałożono na szpital? to Chazan powinien płacić, a wogóle powinien polecieć ze stanowiska. koszmarny hipokryta
 
Mileno zbiorek piekny;) Dzieców z tego powinno być:-)
I uważaj na siebie, w telewizji mówili, ze sie na Podlasiu szerzy sie faktycznie zapalenie.
Teraz cała moc Toba. A wiesz jak Silaczka trzyma kciuki to strach sie bać;) Do tego jak dojdzie Silaczka od siatek to musi byc dobrze.
Ja tez tych starych klamotów słucham, mam taka płytę Jantar w samochodzie słuchana w zależności od nastroju. Albo ryczę albo skaczę.
Kasik to juz pogodę masz, aż za bardzo chyba...zeby teraz turysty nie chciały siedzieć w domu, bo za gorąco...
Agaawo mam nadzieje ostatnia beta:rofl2:
 
O rany. Nóg nie czuje bo szukalam noclegu w Supraślu 20km od Białegostoku. Jest plaża i nawet ok. Pokoik z tv tylko łazienkę dziele z dwoma osobamo za 30 zl za dobę.
Zapłaciłam 195 zł za menopur 600 j i 131 zl za 2×cetroide.
 
Magdo wlasnie odczytałam. Czyli czereśnia lepsza wprost do dzioba:) Tak myslalam.
Chyba dość mądry ten lekarz, w każdym razie mnie sie podoba, ze każda próbę chce zrobic inaczej, zeby choc wnioski wyciągnąć.
Antqgonista to poprostu lek uniemożliwiający przedwczesne pękanie pęcherzyków. Ja juz pisałam, czuje, ze bedzie dobrze.
Ja miałam prawie naturalny cykl, wlasnie zeby nie produkować za duzo, bo moja lekarka bardzo sie zaangażowała, zeby wyszło. Z wiadomych względów:(
Wiem, ze nawet różnica zdań była z lekarzem ważniejszym niz ona i bardziej doświadczonym. A ona powiedziała- chce zeby to inv wyszło i to za pierwszym razem ze świeżej komórki. My nie chcemy nawet czekać na mrozaka.

Doczytalam o tej kobiecie, ze cesarka, bo dziecko miało duzo większa głowę niz normalnie. A dla mnie to dowód, ze Bóg i tak nie dopuścił by do zycia, bo podczas porodu przeciez dziecko by zmarło. Nie mając czaszki przeciez nie przeszło by żywe przez kanał rodny...wiec jakie niby on zycie ratował z woli Boga? Cesarka nie mieści sie chyba w naturze działań boskich...
Jestem aż chora jak sobie o tym mysle, bo szanowny profesorek kłamał jeszcze 3 tyg temu, ze wada wcale nie musi byc tak poważna, a przez cały czas miał dostęp do danych medycznych, ktore grAma złudzeń nie zostawialy...
 
Milena czyli ceny takie jak miały być, super :-) A w Supraślu miałam koleżankę (poznałyśmy się na szkoleniu), która pracowała w hotelu ale w jakimś lepszym chyba. Jej rodzice wybudowali wypasiony hotel w Olecku ale chyba u nich nie pracuje.

Dziewczyny a zapalenie opon mózgowych to choroba, którą można się zarazić taką zwykłą drogą kropelkową? :confused: Zawsze mi się wydawało, że to może być np od kleszcza czy innego dziadostwa. Pytam bo koleżanka miała mnie jutro odwiedzić (200 km) i dzwoniła właśnie, że synek ma gorączkę 39 stopni ale ani kaszlu ani kataru i martwi się o niego. Jak nie przejdzie do jutra to nie przyjadą bo nie chce go chorego z babcią zostawiać a tak się cieszyłam na jej przyjazd :-(

Pole rzeczywiście się rozpogodziło, chociaż upału nie czuję bo cały dzień w grubych, starych murach ale za to skończyłam z papierami końca miesiąca i mam wolny weekend :-) Tzn wolny od papierów ;-)

MagdaM jak chcesz szybciej badania genetyczne zrobić to niestety tylko prywatnie. Nie są jakoś astronomicznie drogie ale też nie tanie. W Invikcie panel niepłodności męskiej i żeńskiej 400 zł., kariotypy nie wiem ile. Jeżeli jednak chcesz na nfz to żeby przyspieszyć sprawę już teraz umów się na pobranie krwi, powiedz w rejestracji, że masz skierowanie od genetyka a w między czasie będziesz miała wizytę u genetyka, który Ci je wystawi, ja tak zrobiłam. Na wyniki czekałam chyba około 2 tygodni jeżeli dobrze pamiętam. Tylko uprzyj się, że chcesz od razu kariotypy i panel niepłodności bo nam najpierw wystawiła skierowanie na kariotypy a dopiero na kolejnej wizycie na pozostałe co niestety wydłużyło czas. Antagonista to lek (zastrzyk) dzięki któremu za wcześnie nie pękną pęcherzyki np. Gonapaptyl albo Cetrotide.
 
nam właśnie dr powiedział, że my już nie będziemy patrzeć żeby wypracować ciążę i jeszcze zamrozić zarodki, tylko skupiamy się już na samej ciąży. rodzeństwo albo przyjdzie samo albo zrobimy osobną procedurę. bo nie widzę inaczej - powiedział. a jak jeszcze powiedział: Panią ratuje wiek, mamy spokojnie czas bo młoda Pani jest... to aż się dziwnie poczułam, bo od kilku dni mam przedurodzinową minidepresję:zawstydzona/y:
 
reklama
Kasik ale nam dr nie radził prywatnie powiedział, że jeśli chcemy porządnie to na NFZ. poza tym my jeszcze nie mamy skierowania dopiero w poniedziałek idziemy do lekarza POZ. przy rejestracji Pani powiedziała, że na pobranie krwi dopiero jeśli lekarz zleci badania. ale na te dwa się uprę.
już sprawdziłam, że 6 tygodni czeka się na wynik, a jak się zapłaci to 3 tygodnie. a zobaczymy na miejscu.:-)


15 lipca, no przeterminuje się lada chwila po niedzieli. a wiecie co. dokładnie w tedy właśnie w dzień moich urodzin rok temu dowiedziałam się o wynikach nasienia mojego męża i zarzuciliśmy starania i rozpoczęliśmy walkę. mija rok a my nadal sami. ale za rok już tak nie będzie koniec kropka
 
Ostatnia edycja:
Do góry