reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dzieki Mileno:happy2:
Najbardziej byłam ciekawa etapu "co po kwiatku"?
Ta łuszczyna. Będąc teraz we Francji widziałam pole takich drobnych straczkow i sie zastanawiałam po czym to. Postawiłam na gorczycę, bo było to blisko Dijon, ale nie moge znalezc zdjecia i mnię męczy...
 
reklama
Dziewczynki ciężki powrót do szarej rzeczywistości :-( zwłaszcza, że jest koniec miesiąca czyli grafiki, listy, zestawienia itp. brrr nigdy nie chciałam być księgową a teraz niestety część tych obowiązków na mnie spada a nie cierpię tego :wściekła/y:

Milena widzę, że z Ciebie rolnik pełną gębą ;-):-D Ja co prawda też mam trochę ha (a nawet więcej niż trochę ;-)) ale nic z nimi nie robię, oprócz obowiązkowego koszenia, które właśnie trwa. Taki ze mnie rolnik, że nie odróżniam nawet gatunków zbóż :zawstydzona/y:

Pole czekamy na nowe zdjęcia Kiciusia, zwłaszcza z pól lawendowych :tak:

Smerfeta czekamy na dobre wieści, rozumiem, że dzisiaj przyjęcia do szpitala a histero jutro?

Ja jutro w południe mam wizytę u mojego doktorka i dowiem się czy w kolejnym cyklu podchodzimy rozpoczynamy ostatnią walkę w programie rządowym.
 
Pole gorczyce kiedyś mieliśmy ale teraz nie. Wydaje mi się ze dopiero będzie kwitnac.
Kasik koniec miesiąca brrr. U mnie to samo :) w sumie to mamy ponad 160 ha. Co do gatunków zbóż to radzę sobie :) szkoda że mamy tak daleko do ciebie bo bysmy od ciebie poddzierzawili :)
 
Hej!
Pole pola lnianego nie widziałam :-( na rodzinnych wsiach nie uprawiają lnu. Uwielbiam po prostu pola różnych zbóż i rzepaku.
Milena miód rzepakowy jest moim ulubionym :-)

Pole co do auta to raz że trafił się felerny okaz to jeszcze okazuje się że ten silnik tj. VW 1,2 na 3 cylindrach to jedna wielka pomyłka

Kasik tak, dziś przyjęcie do szpitala które trwa już 2,5 godz. Dupska już nie czuje od siedzenia w poczekalni :-/ na szczęście mężowi udało się złapać profesora i przypomniał mu że jutro histero. Jak podał nazwisko to powiedział że będzie o mnie pamiętać. Zobaczymy
 
Kasik36 skarbnico wiedzy.

Chodzi mi o acard piszecie ze rozrzedza krew i pomaga w implantacji. Myślisz ze mogłabym go brać tak na własną rękę on może mi cos zaszkodzić? Co uważasz?
 
Milena ja bym sie bala na wlasna reke. Najlepiej zapytaj lekarza. Bierzemy tyle lekow, ze bez konsultacji z lekarzem mozemy sobie zaszkodzic. Ja tez tego nie biore a przy pobieraniu krwi mi ostatnio pielegniarka powiedziala, ze chyba jestem niedotleniona bo mam ciemna i gesta krew. Jutro bede na wizycie i mam zamiar zapytac o acard, jak nie zapomne bo mam 100 pytan ;)
 
reklama
Dziewczyny Infinity Acard właśnie pomógł. Moja siora piguła mówi że w małej dawce można brać, ale faktycznie mój lekarz o tym wie i nawet sam zaleca bo mam mutacje w genie

A właśnie - na 3 dni przed punkcją odstawiałam

Poza tym pamiętajcie że hormony które bierzemy zagęszczają krew. Mam na myśli antyki i stymulacje. Przy antykach miałam duszności i wrocilam do acardu. Pomógł :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry