reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
No czeka.... Moze pojade w poniedziałek tylko problem mam bo pracuje, wiec bym musiała jakos zakombinowac-zobacze czy miesiaczka bedzie do poniedziałku.

Teraz sie czuje normalnie - absolutnie nic nie leci, nic nie boli, zadnych skurczy zapowiadających albo @ albo ciąże - bo podobno sa bóle podbrzusza - a ja jakbym była po miesiączce....z tydzien

No i strasznie sie boje ze nie biore żadnego progestetonu...
 
Miesiączki , symptomów miesiączki , symptomów ciazy nadal brak.
Test negatywny.

Moj organizm po prostu ominął ten etap..;/
 
Pozdrawiam dziewczyny słonecznie:-)
Troche bym Wam tego słońca oddała, bo nam pot juz po nogach cieknie...
Weszłam zobaczyc jak tam stymulacja Magdy, ale widzę, ze jeszcze trzeba troche poczekać.
Szybko Was nadrobilam, bo znowu jakies smutki wielkie i nic sie dobrego nie zadzialo:(
 
Cześć dziewczyny
Jestem tu nowa. Mam dziś 2 dc i chcemy teraz podejść do pierwsze inseminacji. Lekarka kazała mi przyjść 5-go dnia. Jakie leki się bierze od tego dnia i w którym dniu ma się iui? Pozdrawiam was wszystkie.
 
agula30 witaj :-) Do stymulacji przed IUI najczęściej bierze się clostilbegyt, to są tabletki na jajeczkowanie. Zazwyczaj stymulacja rozpoczyna się od 2 lub 3 dc i trwa 5 dni. Dziwne, że lekarz kazał Ci przyjść 5 dc ale może chce zrobić IUI na naturalnym cyklu, bez stymulacji. Nie wiem jaki jest u Was problem bo jeżeli nie leży po Twojej stronie to jest to jak najbardziej wskazane. Innymi lekami do stymulacji jest Gonal, Menopur itp. To są już zastrzyki, są dużo silniejsze od l\tabletek clo (niestety też dużo droższe). Przed IUI bierze się też 1 zastrzyk na pęknięcie pęcherzyków, zazwyczaj Gonapeptyl.
 
Agula, witaj:) Kasik Ci wszystko ładnie opisała, a co do terminu iui, to nie ma jednoznacznej odpwoiedzi, bo zalezy, jak Twój organizm zareaguje na stymulację - może być wczesniej lub później niż zwykle. Ciekawa jestem tylko, czy i czym lekarka będzie Cie stymulować, skoro kazała przyjśc w 5dc. Powodzenia:)

Pole, wygrzewaj się za nas, bo tu okropna pogoda :/ zimno, jakby to był pierwszy dzien jesieni, a nie lata:/ acha, no i czekamy na fotorelację z Kiciusiem:)

Kasik, u Ciebie też leje? nas wczoraj odwiedzili znajomi z synkiem, co tu duzo mowic - szkoda, ze to nie nasze:( ale coz - Kochana, ciociami jestesmy najlepszymi, prawda?

Blue, przysłam słońce!

Luize, jak u Ciebie?

Emenems, jakieś zmiany?
 
reklama
anika u nas w nocy i rano lało ale teraz świeci piękne słońce, co prawda chłodno ale można posiedzieć z książką na dworze (oczywiście w cienkiej kurteczce) ;-) Czytam "Zdradę" Coelho. Wstyd się przyznać ale mnie dzieci nie lubią, nie mam do nich podejścia :zawstydzona/y: Zresztą sama ich unikam, np córki naszych przyjaciół, która wczoraj miała roczek nigdy nie wzięłam nawet na ręce a spędzamy ze sobą sporo czasu. Byliśmy razem na Majorce, w Egipcie i kilkakrotnie na jakiś weekendach gdzieś w Polsce. Ale ja nigdy nie lubiłam dzieci i nie chciałam ich mieć, teraz odpokutowuję to :-( Mam nadzieję, że z własnym dzieckiem będzie inaczej :sorry2:
 
Do góry