reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
reklama
Blue zaskoczona jestem, wiem, że program ma wiele obwarowań, ale niektórych nie rozumiem. mam nadzieję, że szybciutko doczekacie się na zarodek.:-)
 
a co tu tak cicho? jak plany weekendowe? my mielismy jechac nad jezioro do domku, ale zimnooo:nerd: ale za to za tydzien koniec roku szkolnego i dwa miesiące laby :-)
 
Anika w takich chwilach zaluje, ze nie jestem nauczycielka ;)

Ja w dlugi weekend w pracy, jutro jade do Invicty zrobic subpopulacje wiec trzymajcie kciuki, zeby steryd podzialal i w koncu spadly mi komorki nk. W sobote mamy wieksza imprezke z okazji roczku corki znajomych ale taka z tancami. A w nastepny weekend znowu wybieramy sie do willi na polu golfowym. Obiecuje tym razem trzymac sie daleko od basenu ;)
 
No wiec u mnie to wyglada tak ze miałam to duze plamienie jednorazowe, potem takie se, typu ciemniejsza kreska na wkładce co pare godzin - dzis termin miesiączki, tej nie ma- od wczoraj wieczorem nawet plamien nie ma - test negatywny ciążowy- na prawde zaczynam sie stresowac ze cos mi sie poprzestawialo....:/
 
Ja niestety też dziś w pracy :-(
Kasik - trzymam kciuki za wyniki badań
Emenems - może termin @ przesunął Ci się np. z powodu stresu... Ja też miałam dziwne akcje z @ po jednej iui.
 
No wlasnie tylko ze ja IUI nie miałam! Leki wzielam na jajeczkowanie, ale wypadło mi w weekend i w poniedziałek było juz o ptakach to lekarz kazał naturalnie sie starac

Dlatego sie martwię, no zobacze jutro- czasami tak było ze dostalawalam w 29 dc i wlasnie dzien przed plamien nie było.

Bo jajeczkowanie miałam dokładnie 14 dni temu a u mnie faza lutealna idealnie 14 dni:/
 
reklama
Emenems, nie taki zwykły piatek ;) nauczyciele mają wolne - wczoraj było Boże Ciało :) a wielu wzięło urlopy, więc mogli sobie sprawić dłuuugi weekend:) ciekawa jestem, co to się u Ciebie zadziało:)

Kasik, trzymam kciuki!! daj znać! i udanej imprezy jutro :)

a ja jestem jedynym dorosłym z naszego lokalnego grona, który ma wolne - więc w bonusie dostałam dwulatka przyjaciólki i tak sobie od 7 szalejemy :) tylko pogoda kiepska, więc siedzimy w domu :/
 
Do góry