reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Aaaaaa!!! Sorki , zapomnialam:) tutaj nie ma Bozego Ciała:)
Zacto dwa dni zielonych świstków mielismy wolne:)

Ja to zazdroszcze nauczycielkom ktore spbie moga pozwolić na wakacje w wakacje:) ja za każdym razem musiałam wyjezdzac do pracy i wracalam zawsze pare dni rzęs rozpoczęciem roku i to były moje wakacje:)
No ale wtedy meza nie miałam , sama siebie utrzymywałam wiec tak byc musiało-bo nawet 10 lat temu nie rzezylabym bez kasy z wakacyjnej pracy bym w Gdańsku za 920 miesiecznie nie wyzyla - nie ma szans.

A to jeszcze tydzien szkoły nie?

Ja dzis jeszcze ide 23-3 do drugiej pracy na ekstra akurat moj weekend jest a tak mi sie nie chce....szukam kogos kto pojdzie za mnie :D
 
reklama
no tak - Boże Ciało:) Emenems, ja 10mcy w roku pracuję na dwa etaty, więc te dwa wakacyjne rezerwuje na wyjazdy, spotkania itp. mnóstwo gosci zawsze latem mam u siebie:) no i czasy się zmieniły - nauczyciel juz nie zarabia 900zł - nawet w wakacje ;)
 
Moja tesciowa ma 40 letni staż w szkole i nadal na emeryturę nie idzie bo jej tak mało wyliczyli ze nie wyżyje i stwierdziła ze jesCze popracuje - zarabia koło 3000 na reke po 40 latach!!! Masakra.....:/
 
Krew oddana na subpopulacje, teraz sie trzeba modlic o dobre wyniki. Wazne info dla dziewczyn z gdanskiej Invicty - ostatni tydzien lipca labo bedzie nieczynne wiec nie moga sie odbywac punkcje i transfery. Jak znam zycie i swoje szczescie to mi wlasnie tak mniej wiecej by wychodzilo wiec zapowiada sie kolejny cykl w plecy :(
 
Smerfeta, ubówstwiam go, więc raczej nie hahah :) uwielbia Muminki - wylicza wszytskich bohaterow i mówi mama Minka, tata Minka, Ania Minka (to o mnie :) A Ty, moja droga, walcz dzielnie w pracy - byle do konca dnia!

Emenems, no zarobki nie są powalające, ale ja nie narzekam :) nie odliczam do pierwszego, a i na przyjemności się znajdzie:) póki co nie wyobrażam sobie siebie w innym zwodzie :)
 
Anika - ja bardzo lubiłam swoją prace w szkole :) inaczej bym nie została nauczycielem !
Aczkolwiek okazało sie ze tez moge robic co innego i tez to lubić - ja niestety nie przetrwalam w szkole z powodu zarobków- to było 2006/2008 rok.

Kasik - a wiesz na 100% ze wctym czasie by ci wypadło?
Niestety wiem jak to jest jak "ten" moment wypada jak klinika zamknieta.... Pociesze cie - teoja tydzien- moja cały lipiec sierpień ...:/
 
Smerfeta - no wlasnie tak podejrzewam, bo to trzeci miesiac leci stymulacji zastrzyków i innych cudów wiec organizm sie buntuje....
 
Emenems, no róznie się czasem życie układa, więc nie mówię, że i moje się nei zmieni. a wiesz, że od wrzesnia 2009 były podwyzki? pamiętam, bo własnie wtedy zaczełam pracę w szkole:)

ja jeszcze 4dni muszę brac antybiotyki, potem tydzien odczekac i zrobić wymaz. jestem bardzo ciekawa wyniku:/ a do staran zintensyfikowanych (w kilinice) wrocimy we wrzesniu najwcześniej, więc wychodzi na to, ze jesien będzie dla naszego wątku intensywnym czasem :)
 
reklama
Anika - mnie niestety podwyżka o 100% by nie pomogła w mojej sytuacji wtedy.
Natomiast mam cała rodzine nauczycieli praktykujących bądź nie :) takze środowisko obce mi nie jest!

Mam inne pytane.. Mnie testy ciążowe nir beda wychodzic na poczatku, dlatego ze ja co 2/3 godziny sikam w nocy wiec nie ma u mnie stezonego moczu...a jak jest z krwią to wiecie.

Chodzi mi o plamienia przed miesiaczka, mam od ponad roku co oznacza prwnie problemy z progestetonem, i zaczelybscie brac duphaston na własna reke gdyby miesiaczka nie pojawiała sie ze dwa/trzy dni?bo mam 3 pudełka w domu....bo moj lekarz ta kwestie jakos olewa
 
Do góry