reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Mariquita jak masz jakieś pytania to śmiało, chętnie pomogę. I pamiętaj, że nie ma głupich pytań ;-)

Niestety zapalenie pęcherza zostało niewyleczone (7 dni brałam urofuraginum) więc jutro mam zrobić posiew moczu i po południu dzwonić do labo co wyszło. Z ogólnego badania moczu wyszły bakterie. Zastanawiam sie czy jeżeli przepisze mi antybiotyk to będę musiała odczekać 3 cykle do regeneracji komórek? :baffled:
 
reklama
Ja też uwielbiam dzieci, na dodatek pracuje w przedszkolu więc tam realizuję swój instynkt macierzyński. Najdziwniejsze jest to że na 3 nauczycielki żadna nie ma dzieci :no:. 2 koleżanki definitywnie nie mogą a ja się jeszcze staram... masakra jaka statystyka
 
Mała216, dzieki za odpowiedź o chlamydii :tak:

dziewczyny jestem po wizycie u gin - pierwszej po osttanich inseminacyjnych rewelacjach i taka oto sytuacja:
1) lekarka nie wie, co to bylo - moze powikłania, moze niesamowity, pechowy zbieg okolicznosci - pierwszy raz w karierze spotkała się z takimi drastycznymi objawami
2) aktualnie mój stan i nasienie męża dyskwalifikują nad do iui
3) lekarka ma obawy przed kolejną iui - to mnie wyjątkowo zmartwiło :-( powiedziała, że teraz, przy tych wynikach, by tego nie zrobiła - pomyślimy jesienią
4) na usg wyszło wszytsko ok - to było w 17dc i ku zaskoczeniu okazało się , że pęcherzyk pękł, endometrium ok, a DRUGI ma 18mm i wygląda, jakby miał zaraz pęknąc - haha 2pęcherzyki na naturalnym cyklu, takie buty ;)
5) pobrała wymaz, zleciła badanie i posiew moczu oraz kazała zbadać migdały u laryngologa, bo może one są źródłem paciorkowca w organizmie - wiecie cos o tym?
6)mamy się zgłosić 2mce po zabiegu M i wtedy ustalimy leczenie
7) powiedziała, że lekarze naciskają na ministerstwo, by od jesieni gonal i inne gonadotropiny, były na ryczałt!!! :-) zatem połowa kosztów ifv z głowy - i to jest bardzo dobra wiadomość :)))

co do wyników ogólnych moczu, ok, na posiew czekam do poniedziałku:-)

Mariquita, trzymam kciuki:)

co do mówienia lub niemówienia o problemie z ciążą - nasi wszyscy przyjaciele mają dzieci i wiedzą, jak to jest u nas - mozemy jednak liczyc na ich zrozumienie i takt :) i uwielbiam przebywac z ich pociechami, choc każde narodziny przepłakałam - z żalu, że to nie ja :-( jednak na tym polega przyjaźń, że jest się ze sobą i w smutkach i w radości... tak jest łatwiej - przynajmniej nam;-)

ściskam Was!
 
Anika dobrze, ze lekarka nie zlekcewazyla tego co przeszlas tylko probuje drazyc temat. To polowa sukcesu :) Leki do stymulacji maja byc ze znizka ale nie liczylabym na duze kwoty no i nie wiadomo czy to w ogole przejdzie. Tez na to czekam ale ta informacja pojawia sie co jakis czas od roku i ciagle przekladaja termin :(
 
Zrobilam test i wynika z niego, ze jestem w ciąży :tak: Nie moge w to uwierzyc! Mam nadzieje, ze to nie pozostalosci po pregnylu, a prawdziwa ciąża:-)
 
reklama
Annie skoro test pokazał II kreski to beta tylko to potwierdzi. Czekamy na wynik :tak:

Nasza majowa szczęśliwa lista zamyka się z dwoma ciążami:
AntiZet: 05.05.2014. IUI, 19.05.2014. beta 82,14 :tak: 21.05.2014. beta 236,50 :-)
Annie85: 15.05.2014. IUI, 30.05.2014. II kreski na teście :tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry