reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
To ja też mogę się wpisać do klubu połykaczek ibupromu!!! No po prostu całe życie człowiek się uczy. I jeszcze dawałam na ból swojemu M! Kasik dobrze, że o tym wspomniałaś :-)
Blue dzięki za tak szczegółowy opis.
 
reklama
Emenems ja też na bóle miesiączkowe, tyle że aż 2 tabl setki w 1dc :-/ Choć czasem jak siedziałam w domu to zamiast tabletek stosowałam metodę babci, czyli duży kielonek wódki ;-) :-D

Ps. Od ok roku biorę tylko 'dozwolone' leki
 
Ostatnia edycja:
Blue, dzięki za info o ibuprofenie - wyrzucam z apteczki! jak przeczytalam Twój wpis, to zdałam sobie sprawę, że moja II iui od razu była spisana na straty - przecież ja przez 10dni dostawłam leki przeciwzapalne!! w kroplówce!:-(co za cholerny zbieg okoliczności:wściekła/y:

emenems, nie martw się na zapas - choć domyślam się, że o niczym innym nie można myśleć. na szczęscie chyba aktywny weekend Ci się szykuje?

Blue, jak po powodzi? mam nadzieję, że obeszło się bez wielkich szkód! a co do przypadku Twojej koleżanki - ja się zawsze oburzam, jak czytam coś takiego! kiedys juz tu pisałam o pewnej forumowiczce, że lekarz w 7dc wyznaczył jej termin iui za 10dni!!! bez usg w międzyczasie!!! to ja się pytam na jakiej podstawie - "no bo zwykle mam owu w 17dc" szok, że takie rzeczy się dzieją - przecież podstawą jest monitoring :( smutne, że tyle musimy przechodzić, a jeszcze nie wszytskie możemy liczyc na fachową pomoc - bo tak to można wróżyć w fusów:/ i to jest przypadek z Polski :/

a my jutro na ślub i weselicho :) zaszalalam i kupiłam czerwoną sukienkę - rodzina się zdziwi, bo ja zawsze na czarno :-D
 
Ostatnia edycja:
powódz dzięki czemus tam nas omineła:)
naprawde odetchnełam z ulgą...


ja o ibupromie dowiedzialam sie dopiero przy trzeecim in vitro...polozna mi powiedziała po punkcji zeby nie brac.ze lepiej pyralgine.

a przeciez studiowalam pielegniarstwo...mielismy armakologię..ginekologię..nigdy..nic..zero///
 
Ostatnia edycja:
Anija11 - ty tez z tych czarnych dam??:) ja jakos nie potrafię w innych ciuchach chodzić :D próbowałam i nie potrafię. Czerwona sukienka i owszem , mam tez ciuchy w pasy czarno białe i szare - ale nic innego- jakos nie wiem, tak zostało :D

No weekend mam co robic... Dzis i jutro nocka ( ide ekstra do innej pracy) wiec teraz spalam zeby odpocząć pomiędzy pracami :)
 
reklama
Do góry