reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Emenems ja miałam dwa jeden na nie drożnym zobaczymy ile teraz naprodukuje po tym armorku
Emila i znowu mam iui tydzień po tobie i tez mialam przerwę między 1 a 2 :) :) :) fajnie przynajmniej dla mnie ze mam kogos kto idzie tak jak ja
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anika z papierologią uporałam się już w weekend majowy więc teraz więcej luzu. Mieszkam na pograniczu warmińsko-mazurkiego a pomorskiego więc nigdy nie wiadomo jak sprawdzać pogodę. Dzisiaj ciepło, o godz 10 było 14 stopni, teraz chyba cieplej ale za to co chwilkę coś siąpi z nieba :-)

Emenems jedno dziecko Ci chyba wystarczy ;-)W tak pięknej macicy powinno chcieć się zadomowić :-D
 
Dziękuję dziewczynki za słowa otuchy,to dla mnie bardzo ważne.
Przyznam Wam się szczerze,że do dziś tliła się we mnie jeszcze maleńka iskierka nadziei iż wynik był być może pomylony lub jakimś cudem okaże się,że jednak mój kropek zostanie ze mną ale po dzisiejszym wyniku bety (3,23) nie mam złudzeń że jednak się nie udało :-:)-:)-(
Więc teraz czekam na @ i wracamy po eskimoska......oby tym razem się udało
 
Bziunia też sobie poprzednio pomyślałam, że może błąd labo albo inne labo ale różnica była zbyt duża. Wiadomo nadzieja umiera ostatnia :-(Całe szczęście, że masz mrozaczka, to trzyma w pionie :tak:
 
Milena to zależy na jaki czynnik się "łapiesz" bo jak męski albo jajowodoby, bądź jajnikowy czy endometriozę to wystarczy 12 miesięcy, przy idiopatycznej 24 miesiące.
 
reklama
Kasik36 ten link ktory dodałas do novum nie jest tylko dla pacjentek ? bo tam jest napisane zeby wpisac nazwisko lekarza prowadzącego itd.
 
Do góry