reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    294
Anika...nie wiem jak się czuję..chyba nijak...
oprócz lęku to niewiele.
dzis chyba owulacja bo jajnik mnie napiernicza jak byk...

jutro wyjazd całodzienny...i w piatek juz ten dzien.
straszny mętlik w głowie...
człowiek boi się cieszyć.
 
reklama
Hejka Kobietki!!!

Milena87- jestem jestem przynajmniej raz dziennie staram się was podczytywać ale nie piszę, jakaś taka nieogarnięta jestem. Ale widzę że po przerwie działacie dalej super,
A tak wogóle to nie mogę narzekać, mdłości praktycznie przeszły, kondycja tylko fatalna mi się zrobiła. Ale słyszałam o dużo gorszych przypadkach gdzie dziewczyny nie mogą się ruszać.

Pisaliście o dzieciach ja chyba zawsze lubiłam dzieci ale teraz chyba mi się coś zmieniło i wolę młodsze dzieci takie do 3 lat. Do starszych cierpliwości mi brakuje albo znam samych broi.

Pole- no to pozazdrościć Kiciusia super, że tak wszystko znosi,

Bziunia- przykro mi strasznie, dobrze że jest eskimosek

Za dziewczyny niedługo testujące gorące kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Cześć Dziewczyny,
Bziunia - bardzo mi przykro. ..

Ja dziś po wizycie i zastrzyku, wyhodowłam 2 pęcherzyki 22 mm i 16mm. Dr się zmartwił, że taka różnica jest między nimi, ale chociaż powiedział, że endometrium piękne sie zrobiło po clo :-) Jutro o 18:00 iui.
 
Bziuniu bardzo mi przykro:( Staraj sie myślec, ze to była ciaza biochemiczna, a nie ze zarodek nie chciał z Tobą zostać. I chyba zawsze to lepiej, ze ciaza nie była zaawansowana...tak mysle...jednak mimo wszystko smutek na pewno wielki:(
Blue to ja zacieram rączki, raz dla odmiany zamiast trzymania kciukow. I sie cholero od środka nie spalaj...proszeeeeee....

Kicius nadal daje rade, ale dzis było ciezko. Jednak temperatura zrobiła swoje, a mnie sie zachciało całodziennej wycieczki. Wiec jak dotarliśmy do hotelu to ze zmęczenia zaczął biedaczek płakać:(
To tak do konca nie sa wakacje, bo moj M jest tu zawodowo, wiec moze dlatego, ze to nie była zorganizowana wycieczka i to, ze On wszystko bookowal to ja sie popisalam zupełna dezorganizacja...
Ostatnio było negatywnie o lotach samolotowych to teraz laurka.
Dla linii Emirates, z którymi ja akurat lecialam pierwszy raz.
Dziecko dostało pak podróżny, typu chusteczki mokre,kosmetyki,gryzak,kocyk,maskotkę. A potem przyszła jeszcze pani i zrobiła Mu pamiątkowe zdjecie z ramka z lotu.
Od hotelu tez dostał kosmetyki dziecięce i maskotkę. Do tego manager zapytał jaki rodzaj mleka maja Mu przygotowywać czy moze sama bede to robic z tego mleka, ktore oni maja. Wiec pod tym względem jestem miłe zaskoczona.
 
Blue, piątek to będzie dobry dla Ciebie dzień :)
Luize, nie martw się różnicą w wielkości pęcherzyków, ważne, że jeden spełnia już wymogi, a drugi może podgoni:) będzie dobrze! Ty jutro zaczynasz swoje 2tyg oczekiwania, a ja już w pt zakończę -zobaczymy z jakim efektem..
 
Anika, dzięki za słowa otuchy. Ja jestem przekonana, że w piątek będzie u Ciebie wysoka beta :-)
Pole, ja zawsze z niecierpliwością czekam na opowieści o Kiciusiu, które zawsze wywołują uśmiech na mojej twarzy :-D To taki pozytywny wątek tego forum.
 
Ladybea, Queen jestem kochane jestem, chociaż się przyznam że dopiero nadrobiłam zaległości w czytaniu po poro dniowej nieobecności ;-)

Bziunia tak strasznie mi przykro, nie mogłam uwierzyć jak przeczytałam o Twojej becie;(

Kasica może faktycznie warto zrobić ta histeroskopie, może wtedy się wyjaśni co jest grane.

Blueskay kciukasy za transfer ;)

Dziewczyny dzisiaj dostałam wreszcie @ jestem już umówiona na wizytę w sprawie crio ;)
 
Witam Was ;) jestem nowa na forum ;)
Coraz bardziej myślę o IUI mimo, że dopiero 8mcy się staramy, ale mamy problem z nasieniem i zastanawiamy się czy nie skrócić drogi plemnikom, ale z drugiej strony mamy tak słabe nasienie że nie wiem czy nas w ogóle zakwalifikują :( może podeślę Wam wyniki mojego męża i powicie co myślicie ?
BADANIE NASIENIA 95,00 zł
Liczba dni od ostatniej ejakulacji : 4
Upłynnienie 45 n : <60min
Objętość 3,8 n >1,5ml
pH 7,8 n : >7,2
barwa biaława
Lepkość prawidłowa n : prawidłowa
Aglutynacja brak n : brak
Koncentracja plemników w 1ml ej 8,1 >15ml/ml
Całkowita liczba plemników w ej : 30,78 n : >39mln
Ruch postępowy 14% n: >32%
4,3 n : > 12,5
Ruch całkowity 42% n: >40%
12,9 n : 15,6
Brak ruchu 58%
Żywotność 65% n : >58 %
20 n : 22,6
Plemniki prawidłowe 2% >4%
0,6 n : > 1,6

Będę wdzięczna za Wasze informację ! :)
 
Cześć Dziewczęta :)
Enni, kiedy będziesz miała wizytę? Mam nadzieję, że crio będziesz miała szybciutko :tak:
Blue, będę myślała o Tobie w piątek... &&&&&&&&&&&&&&&&
Ladybea, czytałam, że przygotowania postepuja - super :-) Jak się czujesz? Jesteś już po połówkowych?
Smerfeta, Kasik, Wy jeszcze macie kilka małych stopni do pokonania... Jak tak zaglądam na forum i czytam co u Was to momentami szlag mnie trafia, że ciągle coś... Ale nagroda będzie słodka, wierzę w to bardzo :tak:
MagdaM, super, że już w nowym domku i od nowa działacie. Myślę o Was Ciepło i trzymam kciuki &&&&&&
bziunia, bardzo mi przykro :-(
Queen, jak idą przygotowania do kwalifikacji do programu ivf?
Kasica, mam nadzieję, że znajdziecie sposób na podejście do ivf z dofinansowaniem i tą drogą osiągniecie swoje szczęście.
Pole, aaaahhhhh, jak ja Wam zazdroszczę... Niech Wam ten czas błogo płynie :tak: Całusy dla Kiciucia, widziałam zdjęcia, jest boski, o ciuszkach nie wspomnę ;-)

Dziewczyny podchodzące do IUI - trzymam kciuki, czas na dobre wiadomości &&&&&&

A u nas super :tak: Z kolkami pożegnaliśmy się już chyba ponad miesiąc temu :-D I nagle, z dnia na dzień, okazało się, że Syn mój, jak go nic nie boli jest bardzo sympatycznym chłopcem. Bardzo sympatycznym i towarzyskim - tak towarzyskim, że bez towarzystwa ani rusz :rofl2: Dni spędzać pragnie na zabawach z mamą i już. Chwilka na macie czy w bujaczku jest ok, ale generalnie najfajniejsze są zabawy z mamą. Ma jedną ulubioną zabawkę, jedną ulubioną książeczkę i bardzo dużo do powiedzenia. Tłumaczyłam mu ostatnio, żeby trochę poszerzył zainteresowania, że Kiciuś raptem 3 tygodnie starszy i się nie ociąga... że ciotki z forum przez grzeczność nic nie powiedzą, ale swoje pomyślą... to stwierdził, że mam się wyluzować... Tak mi powiedział, o!
Info dla zainteresowanych: postaram się dziś wrzucić kilka nowych zdjęć Księciunia ;-)
 
reklama
Yoanna super mi sie Twój Ksieciunio podoba, a szczególnie jego luuuuuuzzzzz:) hehehe....

Pole zycze fajnych wakacji. A Kicius to pewnie pierwszy podrywacz - wszystkie dziewczyny juz pewnie jego!

Kasica - dziewczyny juz wszystko w temacie rządowki chyba napisały. Pamiętaj jakbyś chciała pogadać to dzwon! &&&&&&&

a ja dzisiaj sie juz gorzej czuje po tych zastrzykach, cała jestem lekko napuchnieta, jeść nie mogę, ale wrażenie mam, jakbym o 3 rozmiary sie powiększyła. Dobrze, ze to tylko raczej takie wrażenie. Oby do jutra wieczór do wizyty. Ale nie ma co narzekać, bo całkiem niezle sie czuje.

Sciskam Was wszystkie.
 
Do góry