reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
a to przepraszam..jakos sobie wbiłam ze Kasica miała transfer mrozaczków...

w kazdym razie..Kasica..zrób te badania które ci napisałam...Ty juz zachodziłaś w ciaże wiec problem jest w utrzymaniu.miałaś badany progesteron po uiu?

zrób histero.
to wazne zeby sie do czegoś odnieść.
 
reklama
dziewczyny, po Waszych pozytywnych wypowiedziach o novum i info o forum, zajrzałam tam i bardzo się cieszę, że każdy moze tam napisać i uzyskac rzetelną informację :) super sprawa!
powiedzcie mi, czy wynik bety w 12 dniu po iui będzie wiarygodny? wg gin 13 dni po mogę zrobić zwykły test... kurde, siedzę na tym L4 i chyba wariuję od natłoku myśli :/
 
Anika11 w zależności kiedy mogło nastąpić zapłodnienie, jeżeli miałaś na pękniętym możesz się pokusić o betę 12 dnia po IUI ale jeżeli na niepękniętym to raczej nie ma sensu.
 
kasik i ja w zupełności zgadzam sie z Toba...nie mądre by było zatajenie poronien...bo przeciez każda ciąża jest inna,a jak sie zachodzi w ciąże po kilku poronieniech,to wiem ze dostaje sie odpowiednie leki i zastrzyki na jej utrzymanie!!więc jakbym nic nie powiedziała o poronieniach,a in vitro by sie udało,to drzała bym ze strachu,gdybym nie brała żadnych leków itd...także to kompletnie odpada!!!A poronienia były w 2009 roku( poroniłam 2 razy w styczniu i maju).....w 2010 roku(1 poronienie w czerwcu)2011(1 poronienie czerwiec)
blueskye,miałam badany progesteron po iui -wynik 20,54 (norma faza lutealna 1,7-27)...pamiętam,że wtedy robiłam go w 16 dc.CO do tych badan,o które pytałas to na prawde nie pamietam,czy miałam je robione...bo wszystkiego było całe mnóstwo przezte prawie 3 lata,ale wieczorkiem zajrzę do teczki z badaniami i napisze co miałam robione.
blue
,tak ja zachodziłąm w ciąże bez problemu,był problem z utrzymaniem....i po tych poronieniach od znajomej dostałam namiary do pani dr.do Warszawy.....ona zleciłą mi mase badan i wyników....pamietam,że wszystkie były ok.Przepisałą leki,zastrzyki,witaminy.....co niektóre zaczynałam brać od odpowiednich dni cyklu,a reszte miałam brać po pozytywnym teście ciążowym,leki te mają na celu pomóc utrzymać ciążę itd....i od tej pory mija prawie 3 lata ...i w ciążę nie zachodze:-(,leki,zastrzyki wszystko jest,ale ciązy brak:(:(:(:(...Ta właśnie lekarka,mojej koleżance pomogła donosić ciążę(koleżanka wcześniej 3 razy poroniła,wczesne ciążę)....a z lekami udało sie i ma śliczna córeczkę...
 
Kasik, iui była na pękniętym pęcherzyku

podłamałam się dziewczyny, wlasnie się dowiedziałam, że w mojej pracy są plotki, że jestem w ciazy:/ no bo szpital, no bo przedłuzone zwolnienie itp... ech, jeszcze im będę musiała coś wyjasniac :(
 
Ostatnia edycja:
kasik,napisałam moje pytania,na stronkę którą mi podałas......i ja odpowiedz na e-maila dostane,tak????
Dziękuję Ci bardzo!!:tak:
 
Salam alejkum!
Dziewczyny nie pozegnalam sie, ale odwalilam numer stulecia...M mnie pyta wieczorem czemu sie nie pakuje, a ja ze jutro to zrobię, a On do mnie -"zdalnie z samolotu?"
Myslalam,ze wyjeżdżamy w niedziele, a wyjeżdżaliśmy w sobotę...
No tak szybko to jeszcze nie pakowalam walizek, do tego dla trzech osób...

Kicius samolot zniósł rewelacyjnie, nawet steward mnie zapytał czy na jakis środkach uspokajających jest, bo tak grzecznych dzieci nie miewają...
Poza tym poszłam na całość i daje dziecku wszystkiego sprobowac( wiem, wiem...matki Polki by mnie zlinczowaly). Od ananasow i arbuzow po ziemniaki i sos vinigret, nie ominelismy tez humusu,zupy z soczewicy,sushi i galaretek.
Nic Mu nie jest,za to teraz jak siadamy do stołu jest pierwszy i dziób otwiera szeroko. Najbardziej pasuje mu ananas,galaretka i humus.

Do tego codziennie pływa w basenie, w tej chwili to juz sie tak rozochocil, ze ciezko Go utrzymać...Jedna kąpiel w morzu tez zaliczył, ale woda była tak gorąca, ze zasnął...
 
Hej dziewczynki! widze informacji od was pod dostatkiem. Anika czemu jesteś na L4? lekarz ci zalecił? mi nikt nie mówił, że trzeba wziąść L4 :( ja już nic nie wiem dziś mam 12 d.c. w tamtym cyklu IUI miałam robioną właśnie 12 dnia a teraz jajeczka jeszcze małe(17mm, 12mm, 16mm) a stymulacja taka sama. buuuuuuuuuu
 
ate7, ja mam L4, bo po iui nastąpiły nieprzeiwdziane komplikacje, wylądowałam w szpitalu na 5dni i po leczeniu dostałam L4 na 7 dni.
nie martw się - pecherzyki sa ok, jak na ten dzien cyklu, nie ma co się sugerować poprzednim cyklem - wiadomo, ze po to się stymuluje, zeby owu wypadała w podobnym czasie, ale nie zawsze tak jest. u mnie nawet na stylumowanych cyklach owu przesuwała się 2-3 dni, taka nasza uroda
 
reklama
MOje drogie jestem czytam, ale ma straszne zaległosci jestem dopiero na 29 kwietniu i nie daruje sobie jak nie nadrobie dzis sie postaram :-) za wszystkie trzymam kciuki. Nic tez u mnie sie nie dzialo dopiero dzis mialam wizyte i moj torbiel sie wchłonął na szczescie i zaczynam stymulacje i kolejne IUI. Tym razem dr zapisal mi aromek zobaczymy jak zareaguje na to...Emenems ty probujesz kolejny raz?
 
Do góry