reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Pole nie byłabyś sobą gdyby wyjazd był "normalny" ;-) Ja nie mam pojęcia od kiedy dziecku daje się normalne jedzenie więc się nie wypowiem. Wyobraziłam sobie tylko takie maleństwo 4-miesięczne siedzące przy stole w śliniaku i domagające się jedzenia ;-):-D Dobrze, że chociaż M przytomny był i udało się spakować na czas :tak: A to, że Kiciuś był grzeczny w samolocie jakoś mnie nie dziwi, przecież to Wasze geny :-) A pływa tylko pieskiem i żabką czy kraulem też już go nauczyliście? Bo skakać z trampoliny na główkę to chyba już dawno umie ;-):-D Wypoczywaj ile wlezie i czekamy na fotorelację Kiciusia z pierwszych wakacji :tak:

Kasica na maila dostaniesz info, że jest odpowiedź, jeżeli dobrze pamiętam.

Ate
każdy cykl jest inny, ja miałam IUI od 10 do 13 dc a raz już 9 dc byłam po owu i cykl mi przepadł, ważne, żeby monitorować systematycznie wzrost pęcherzyków.

Milena rzeczywiście dawno Cię u nas nie było :-)

Anika nic nie będziesz musiała wyjaśniać bo do pracy wrócisz już w ciąży :tak::-)
 
reklama
Bziunia bardzo Ci współczuję. nie wiem co Ci napisać. przytulam...

Pole no napewno Matki Polki nogą się przeżegnają jak przeczytają czym karmisz Kiciusia. jak można pomylić dzień wyjazdu na wyczekiwane wakacje:szok: bawcie się kochana korzystajcie:-D

Kasica tak chodzimy do dr S.... ja go lubię.


Blue no emocje coraz większe ale się ekscytuję, razem z Tobą i wiesz &&&&&&
 
Pole aż mi się gęba śmiała do monitora jak przeczytałam Twój post :-D No i tak jak Kasik ciekawa jestem jak Kiciuś pływa bo wiadomo, że koty to wody nie lubią ;-)
Blue ja już też zaciskam kciuki i odprawiam tańce łamańce za Twoje powodzenie:tak:
Kasica no cóż podrzuciłyśmy Ci porady co dalej, co z nimi zrobisz to już zależy od Ciebie. Każda z nas ma inną historię, każda historia niestety jest smutna i cholernie niesprawiedliwa, ale wstajemy i walczymy bo opcji jest wiele. Mam nadzieję, że Ty też będziesz walczyć. Moim zdaniem powinnaś zakwalifikować się na niepłodność wtórną idiopatyczną ale wiem, że dużo zależy od podejścia lekarza kwalifikującego do programu, bo nie wszyscy są wyrozumiali. No i histeroskopie faktycznie powinnaś zrobić, choć z tego co zrozumiałam, już kiedyś ją robiłaś?

Queen, Enni jak tam życie? działacie, czy śpicie ;-)
 
Emenems i Enni wracam trochę do staroci ale musze wam powiedzieć ze ja tez jakoś do obcych dzieci podejścia nie mam nie rozczulam się i nawet mnie niektore irytuja ;) za to jak mialam 12 lat na świecie zaczęły pojawiać się dzieci mojej siostry i brata wtedy to byłam dla nich niania etatowa uwielbiam, uwielbiam i kocham je choc teraz maja juz odpowiednio 16, 15 i 14, ale najbardziej najstarsza mojej siostry jest dokładnie taka sama jak ja w jej wieku.
Choc musze teZ przyznac ze dzieci mnie lubia i zawsze np. Na weselach mam łańcuszek dzieci za mna biegajacych nie wiem z czego to wynika ;)
 
Ostatnia edycja:
Kobitki jak to jest z tym udokumentowaniem przed 35 rokiem życia ja mam 27 skończone to ile musi byc rok czy dwaa? Ja pierwsza zmianke o staraniach mam dopiero w styczniu 2013 czyli rok i pare miesięcy. Bo lekarz u którego bylam rok po slubie czyli w 2011 powiedział ze to za wcześnie zeby sie przejmowac bo minal dopiero rok ale to byl konowal do przepisywania tabletek antykoncepcyjnych. Takze dwoch lat nigdzie nie znajdę bo on na pewno tego nie wpisal. Queen co to jest czynnik jajnikowy?
 
No hej dziewczyny!
U mnie na razie spokój i nuda, dlatego ostatnio mało się odzywam, ale milcząco towarzyszę Wam każdego dnia i dzielnie śledzę, co u Was.
Bziunia, kochana... Tak bardzo mi smutno z Twojego powodu, wyobrażam sobie jak musisz się czuć... :-( To niesprawiedliwe i po prostu do d...
Milena, czynnik jajnikowy kwalifikujący do refundacji to brak ciąży po co najmniej sześciu cyklach farmakologicznej indukcji jajeczkowania. Natomiast ten okres udokumentowanych starań, o których mówisz to jest wymagany kiedy refundacja ma być ze względu na niepłodność idiopatyczną, czyli niewiadomego pochodzenia (w Twoim przypadku musiałyby to być 2 lata). Też mam ten problem bo też leczenie zaczęłam dopiero w styczniu 2013, ale próbuję jeszcze załatwić coś od ginekologa, u którego byłam wcześniej, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.
Lena, Enni, co u Was???
 
Bziunia bardzo mi przykro.
Bluesky u mnie luteina 200, 30 tabletek kosztuje 64, 90 zl w tamtym miesiącu bralam. Masakra jakaś u ciebie drugie tyle.
Pole śmiało niech próbuje jak ja mialam 4 miesiące pojechaliśmy nad morze zajadalam sie tam bigosem ze panie wokoolo nie mogly sie nadziwic :)
 
Tak na szybko, bo czekam na pielęgniarkę, zawsze po wizycie u lekarza pogadanka z pielęgniarka jest. No jeden pęcherzyk 18mm , 11dc, w piatek IUI, jutro zastrzyk ovitrelle.

Słabo troche jak po stymulacji zawsze jeden pęcherzyk mi tylko rosnie

Za to piękna macica....super.....
 
reklama
Emenems, trzymam kciuki! u mnie zazwyczaj tez jeden pęcherzyk - taka nasza uroda :/ wątpliwa, ale cóż nam pozostaje...

Pole, Kiciuś to magik jest:) dziecko cud:) nie dośc, że spokojny, grzeczny, ułozony, to jeszcze wszytskojadek, doskonały pływak i zdystansowany do swiata młodzieniec :) jest nadzieja, ze nastepne wakacje on zorganizuje i nawet pakowaniem nie bedziesz musiała się zajmowac ;) hahah dobrego wypoczynku dla Was:) ps. a serca kobiet juz podbija? w sumie to pytanie retoryczne, bo skoro forumowe ciotki juz dawno zauroczył, to i z cudzoziemkami nie bedzie miał problemu:-)

Kasik, jak pogoda na Mazurach? uporalas się juz z papierologią?

Blue, jak sie czujesz? zaciskam kciuki!
 
Do góry