reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
kasica cholercia mam nadzieje ze histero nic nie wykaze a z novum dostaniesz tylko dobre wiadomosci. &&&&& trzymamy.
Smerfeta za 3dni zacznie nam sie 7m-c. Troche rzeczy kupilam ttroche dostalam, najwazniejsze ze wozek juz mamy.
 
reklama
Kasica tak jak radzi Smerfeta napisz na novum zapytanie, tam są specjaliści więc będziesz miała czarno na białym a nie gdybanie doktorka odbierającego nadzieje:sorry2: Z ceną in vitro tak myślałam, bardzo się zdziwiłam jak pisałaś o 6 tys z lekami bo z lekami w 10 tys ciężko się zmieścić. W invikcie all inclusive czyli z lekami kosztuje chyba 13 tys. Zależy co weźmiesz ale same podstawy to koszt około 6-7 tys + leki. Ale warto szukać i drążyć temat bo przecież cel jest tego warty :tak::-)

MagdaM bardzo mi się podoba Twoja zasada interpretacji snów :tak::-D
 
Ostatnia edycja:
Kasica, lekarze powinni mieć wpojone podstawowe zasady wrazliwości - powinni się uczyć, w jakis sposób przekazywać pacjentom wieści. przecież można to zrobić w inny, delikatniejszy sposób. Wierzę, że przed Wami dobre dni. co do invitro - to w Poznaniu moja koleznka podchodziła i mowiła o koszcie 10-12tys: leki, zabieg, dojazdy itp. trzymam kciuki za Ciebie!

małaMii, ja tez odradzam bieganie - zrelaksuj się:)

Luize, wg mojej gin betę mogę zrobić 10dni po iui, zrobię w 12. i tak test kazała mi zrobić w 13 dniu, wiec mam nadzieję, że dzien wcześniej beta będzie wiarygodna. jak myslicie, dziewczyny?

Kasik, sny na opak:) gdyby było inaczej, to ilość pieniędzy w portfelu, rodzina i liczba uczniów w klasie uległyby drastycznemu obniżeniu!
 
Ostatnia edycja:
Kasica (...). zadaj pytanie do lekarzy w novum, jak wiele spraw u nich potwierdziłam, w miarę szybko odpisują. jeśli oni potwierdzą, że wcześniejsze poronienia są dykwalifikujące w programie rządowym, to znajdźcie inną klinikę gdzie jest refundacja i nie mówcie o wcześniejszych poronieniach.
Kasica w pełni popieram Magdę!!!! Nie poddawaj się bo nikt za Ciebie nie zawalczy jeśli sama tego nie zrobisz. I pamiętaj - NIGDY przenigdy nie wierz jednemu lekarzowi. Mimo że swojego doktora darzę sympatią to i tak mam do niego ograniczone zaufanie i też radziłam się na novum jak i na forum Bociana
Magda to teraz spokojności i szczęśliwości w nowym domostwie życzę :tak:
 
Kasica, ja bym do takiego lekarza, który zbija całą nadzieję, na 100% już nie wróciła. Co on opowiada to mi się w głowie nie mieści. Gdzie chociaż odrobina empatii i zrozumienia???:wściekła/y:Nie poddawaj się kochana i zrób jak dziewczyny radzą.
Smerfeta, dziękuję za pomoc z sygnaturką :-)

Ja w środę mam wizytę i oględziny wyhodowanych pęcherzyków. Jak wszystko będzie ok, to w tym tygodniu kolejne podejście do IUI. Podjęłam decyzję, że to będzie ostatnia próba. Mój dr twierdzi też, że więcej prób nie ma sensu. A może tym razem się uda...
 
Witam dziewczynki
niestety mam smutną wiadomość,dziś robiłam drugi raz betę i wynik zmniejszył się z 58,49 na 11 więc moja radość i wasze gratulacje były przedwczesne:-:)-:)-( Jutro zadzwonię do Gamety i dowiem się co dalej.
Miłego wieczoru
 
Kasik-miałam takie rzeczy zarówno po clo jak i po femarze...nie wspomnę o pozniejszych lekach do stymulki..to było juz piekło...
ale pamiętaj ze przeszlam poważną hiperkę z 13 centymetrowymi jajnikami i wizją zapalenia otrzewnej oraz utratą jajnika..wiec jakos te leki na mnie tak działały...

Kasica... histeroskopię warto zrobić.zwłaszcza jeśli nie miałaś...
dziwię się ze po pierwszym poronieniu nie zrobili...
nie martw sie na zapas...

zrób histero...i zobaczysz..moze gdzieś sa jakieś zrosty..mięsniaki...i będzie to do naprawienia -wtedy zmien klinikę i nie przyznawaj sie do tylu poronień.

zawsze jest szansa:*
 
Bziunia, bardzo mi przykro:(( nie ma pewnie słów, które w tej chwili dałyby Ci ukojenie:( ściskam i życzę Ci spokoju! niesprawiedliwe to!!!

Blue, a zdarzyły Ci się kiedyś takie rewelacje na naturalnym cyklu? u mnie po ostatniej iui wg niektórych lekarzy mialam objawy jak przy hiperstymulacji, ale ja na żadnych lekach nie byłam:/ ach, nieprzewidywalne te nasze organizmy:/
 
Bziunia nie wiem co powiedzieć, mogę sobie tylko wyobrazić co czujesz :-( To chyba gorsze niż zerowa beta :sorry2: Przykro mi kochana i trzymaj się jakoś ... Dobrze, że masz mrozaczki, jest po kogo wracać:tak:

Blue no tak Ty to dopiero miałaś przeboje z lekami. Dzisiaj wizyta?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry