reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Ale tu dzisiaj cichutko, wszyscy korzystają z ostatniego dnia wolnego a jutro do roboty :tak::-) Dla mnie odwrotnie, od jutra spokój ;-)

Anika11
dobrze, że czujesz się lepiej ale nie nakręcaj się, na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wcześnie ale oczywiście życzę Ci, żeby to było TO :tak::-)

Pole pożegnasz się przed wyjazdem czy już wyruszyłaś? Miłego urlopu w rodzinnym gronie. Oby Kiciuś dobrze zniósł lot :tak: Podobno małym dzieciom trzeba dawać pić podczas startu, żeby uszy się nie zatykały ale to zapewne wiesz :-)
 
reklama
a u mnie weekend majowy do bani i to do kwadratu:wściekła/y:. a miało być tak pięknie.... :( przed samym wyjazdem byłam u endokrynologa i niestety okazało się, że mam złe TSH (6,11):-( Może i to było przyczyną, tego, że I IUI się nie udała. mało tego byliśmy całe 4 dni nad jeziorem i prawie zamarzliśmy bo w piątek padał śnieg :szok:, część znajomych wyjechała i jeszcze psprzeczałam się z mamą. Napłakałam się, że głowa mi pęka. Na dodatek już nie wiem co robić z tą tarczycą bo moja gin mówi, że to może być powód, endo mówi że wcale nie musi aczkolwiek nie sprzyja moje schorzenie (subkliniczne stadium Hashimoto czy jak to się tam pisze) zajściu i donoszeniu... w każdym razie podam wam moje wyniki:20.09.2013 - 3,926 kazali brać Eutyrox 25, 09.12.2013 - 4,74 kazali brać eutyrox 75, 03.02.2014r. - 0,039 kazali brać eutyrox połowę z 75 czyli ok 37 wynik dnia 24.02. 2014 - 0,017 :szok:więc kazali odstawić całkowicie tabletki na 2 miesiące i co? wunik 6,11 :( wiec kazali brać eutyrox 25. i co mam zrobić jak gdzieś 7 maja będe podchodziła do II IUI dziewczyny plis napiszcie czy czasem nie powinnam brać większej dawki? nie wiem co robić :no:

PS. Buziunia GRATULACJE!!!! jak dobrze, że komuś się udaje, podtrzymuje to w nas nadzieje.
 
hej...majóweczka,majóweczka i juz niestety po weekendziku:wściekła/y:...jutro już szararzeczywistośc i do pracy na rano,więc o 4pobódka....masakra !!U nas zimno dzis ,ze ho ho...normalnie jesień za oknem..brrr
Ja jutro wizyte u dr.mam.......
ate ja w sprawie tarczycy nie pomoge,bo kompletnie nie znam sie na tym....
 
Hej dziewczyny!
Jestem tu nowa i podobnie jak Wy mam ogromną nadzieję, że kiedyś starania moje i męża zakończą się sukcesem. Póki co jesem po pierwszej iui i czekam z niecierpliwością na dobre wieści... za Was też trzymam kciuki, bo sama dobrze wiem jak męczące jest czekanie na 2 kreski
 
Kasica82, daj znać po wizycie:)
Ate, ja niestety nie znam się na sprawach związanych z tarczycą, więc nie pomogę :( jak Twoje nastwienie przed iui? trzymam kciuki!!
Florcia, witaj! a kiedy miałas iui? kiedy testujesz?
Luize, jak u Ciebie?

a ja kontaktowałam sie z moją gin, bo już mnie prawie brzuch nie boli i nie widziałam dalszego sensu brania czopków przeciwbólowych, ale lekarka bezwzglednie nakazała brać przez cały tydzien:/ no cóz, poddam się.

życzę Wam dobrego tygodnia i samych dobrych wieści:)
 
Dzisiaj miałam zły sen, śniło mi się moje trzecie podejście i brak zarodków. Sen był taki realny, że jak się obudziłam zaczęłam planować telefon w celu ustalenia wizyty w Białymstoku :-( Mam nadzieję, że zgodnie z zasadą interpretacji snów na odwrót będą zarodeczki i Białystok nie będzie mi pisany :tak::-)

Florcia witaj i dopisz dokładne daty do naszej listy. Proponuję zrobić sygnaturkę, żeby nam się łatwiej rozmawiało :-)

Anika11: 27.04.2014. IUI, 09.05.2014. wysoka beta
Majka_K: 02.05.2014. IUI, 16.05.2014. wysoka beta
Florcia: …..2014 IUI, ….05.2014. wysoka beta
 
ja jutro pędzę na usg...i będę mogła też juz przekazać jakieś sensowne informacje:)

Pole...uważaj na mojego Tygryska...coby sie mu nic nie stało....
 
Witajcie kobietki,
Jakis czas temu pisalam na tym watku- milo i cieplo mnie przywitalyscie za co serdecznie dziekuje.
Jak tylko czas mi pozwala staram sie sledzic wasze wpisy.

U mnie ostatnio duzo sie dzialo
( moze w koncu:) po stymulowanym cyklu podeszlam do inseminacji 29.04- przez pierwsze dni po bylo wszystko dobrze. Jesnak od jakis 2 dni jestem nie do zycia.
Do poludnia nie moge sie podniesc z lozka, bolacy brzuch jak balon daje sie we znaki caly dzien , jajniki mam wrazenie,ze zaraz wybuchna, bola - nie moge tak jak do tej pory cwiczyc i biegac(brak sil,checi..). Biore Duphaston po ktorym na domiar zlego mi sie psuje cera...:/

To moja pierwsza iui, prosze napiszcie,ze to normalne.
Moj lekarz nie ostrzegal, mowil ,ze po "zabiegu" wroce do normalnego zycia jak gdyby nigdy nic sie nie stalo..
 
malaMii, a masz mozliwośc podejścia do swojego lekarza na jakies kontrolne usg czy cos? ja po I iui nie miałam żadnych dolegliwości, po drugiej było strasznie:/ jesli bardzo Cie to niepokoi, skontaktuj się z lekarzem
 
reklama
MalaMii witaj ponownie :-) Na jakiekolwiek objawy jest zdecydowanie za wcześnie więc może idź do jakiegoś gina na usg. Sprawdzałaś czy pęcherzyk pękł? Może nie pękł i zrobiła się torbiel? A może to zwykłe przesilenie wiosenne i wmawianie sobie objawów? Czasami nasza psychika płata nam takie figle :sorry2: Raczej nie radzę intensywnie ćwiczyć i biegać po IUI, co prawda lekarze mówią, żeby żyć jak do tej pory ale lepiej dmuchać na zimne. W końcu to nie będzie naturalna ciąża więc warto o nią szczególnie dbać już od samego początku. Ja zawsze zaprzestawałam ćwiczeń już od stymulacji aż do bety.

Anika11: 27.04.2014. IUI, 09.05.2014. wysoka beta
MalaMii: 29.04.2014. IUI, 13.05.2014. wysoka beta

Majka_K: 02.05.2014. IUI, 16.05.2014. wysoka beta

Florcia: …..2014 IUI, ….05.2014. wysoka beta
 
Do góry