reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Kasica wez wyluzuj - po to tu jestesmy zebys mogła sie wygadać.

Mnie to sie za każda miesiaczka odechciewa dzieci i mam mniej motywacji, dzis dzwonię do kliniki zeby umówić sie na usg na jajeczkowanie a tam se telefon do konca dnia nieczynny... Jakis znak chyba. Maila wysłałam zobaczymy.

Jak mysle znowu o tych wycieczkach to szlag mnie bierze....czasami naprawdę myśle Ze to jakas kara za to co sie za młodu wyczyniało....

Poki co mam nowy trening na siłowni,dupa tak mi urosła ze jak ostatnio zrobiłam se zdjecie w bikini to sie zalamalam i poryczalalm.... Wiem Ze to głupie przy tych problemach co my mamy, ale jeszcze to do tego wszystkiego to mnie dobilo...

Dlatego kochana jestem z toba i podziwiam ze tyle działasz, ja jade do gdanska za 2 tygodnie i ani mysle isc do ginekologa.... Bo po co, jak i tak bede po inseminacji pare dni i nie chce mi sie po lekarzach latać.

Niestety plan moj sie zmienił życiowy- schudnąć 10 kg w 3 miesiace.... To przynjamniej jest realne i wiem jak do tego sie zabrac.
 
reklama
Emenems ??????????????????????????????????????????????????
Właśnie zadzwoniłam do kliniki do Opola.....pani powiedziała mi,że na pierwsza wizytę musze mieć wszystkie wyniki badań,opisy itd,także wyniki męża.A doktor powie nam co dalej,juz na wizycie.Na wizytę długo nie czeka sie,bo powiedziała mi,że po weekendzie majowym sa wolne miejsza,także tragedii z terminami nie ma....
Ale wiecie .....na stronie POLMEDISU czytałam,że jest niby jakas "oferta" in vitro za 6 tyś!!łącznie z lekami!!!!!!!!!!!!!!!!!:szok::szok::szok:,także jak pojadę chcę sie dowiedzieć wszystkiego itd.....a po weekendzie majowym pojedziemy do Opola.achaaaaaaaAgaawa,do jakiego dr.ty chodzisz????
Emenems,ja nieraz też jak patrze sie w lustro to chciała bym zrzucić par kg.....niby nie jest zle,ale mogło by być lepiej.....Mam takie małe postanowienie,że zacznę chodzić z kijkami(w tamtym roku chodziłam i efekty murowane!!!),myślę tez żeby może rolki kupić i sobie smigac...koło nas mało ruchliwa droga,więc z powodzeniem mogła bym jezdzić....a z drugiej strony nieraz tak sobie myślę...czy te kilka kg.to "problem"???!!!...w porównaniu z tym,co naprawdę jest "problemem"......walki o dziecko....
 
Kasica - zgadzam sie, ze to nie problem przy tym wszystkim... Ale po i tak juz siebie obwiniam ze nie udaje nam sie ze jak jeszcze cos sobie dorzucę do mózgu to najnormalniej zwariuje....

Mam usg w srode za tydzien. IUI pewnie w piatek zrobią.

Wctym cyklu mam brac femar ( clo) od 3-8 dc, w poprzednim brałam od 5dc- tak se mysle " jakby cokolwiek miało to zmienic" no coz, po prostu jade tam bo mam to za darmo i ustalona wizytę ale jestem na etapie " wisimito"
Chyba sibie robie po prostu skorupę zeby znowu nic nie przeżywać bo nie to ze nie mam dziecja mnie najbardziej wkurza tylko te ciagle niepowodzenia!! To dobija najbardziej.
 
U mnie wszystko przesunie się w czasie bo właśnie odebrałam wyniki subpopulacji limfocytów po miesięcznej kuracji sterydem, komórki NK zamiast spaść wzrosły:wściekła/y: Tak więc czekam na wizytę u immunologa 12 maja, da mi pewnie inny steryd, silniejszy i większą dawkę. Kolejne 30 dni i znowu wyniki :-( Doktorek mówi, żeby się nie martwić bo dr Suchanek (immunolog) na pewno mnie dobrze poprowadzi ale weź się tu człowieku nie martw jak komórki NK są bardzo ważne przy ivf :zawstydzona/y:
 
kasik,kurcze NO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angry:,bardzo szkoda,bo wszystko troszkę w czasie sie przesunie.....ale skoro dr.powiedział aby nie zamartwiac sie,więc chyba wie co mówi no nie??!!!..jak dostaniesz silniejszy lek,to i efekt będzie taki jak ma być!!!:tak:..nie martw sie!!!
 
A powiedzcie mi dziewice, jak sie ma poziom żelaza do starań? Bo oczywiscie w internatach wyczytałam ze moze miec wpływ, a ja chyba żelaza nigdy nie robiłam - moja mama ma bardzo duze problemy z tym i sie zastanawiam czy to u mnie tez nir jest, z drugiej strony mysle ze jakby miało to by lekarze kazali robic ...co nie?
 
Emenems żelazo jest zawsze ważne, obojętnie czy przy starankach czy nie bo może świadczyć o anemii, która jest niebezpieczna więc warto je kontrolować raz na jakiś czas. Możesz mi powiedzieć dlaczego używasz słowa "dziewice"? Czy u Was tak się mówi na dziewczyny, jakoś drażni mnie to sformułowanie :sorry2:
 
Ciezko to nazwać " u nas" to chyba zalezy od ogolnie środowiska w którym sie przebywało i przebywa. U mnie zawsze sa dziewice i czarownice, jedno i drugie oznacza wiecznie młode.
Bardzo przepraszam jak cie urazilam, nic złego na mysli nie miałam. Oczywiscie juz nie bede, bede sie pilnować, jak mi sie wyrwie to przepraszam z gory.

W takim razie beda "kobiety" bo "dziewczyny" to mi sie kojarzą z gimnazjalistkami:) jak pracowałam w gimnazjum to zawsze było dziewczyny to dziewczyny tamto i tak mi pod czaszką zostało ze dziewczyny=gimnazjalistki


A co do żelaza to w takim razie jak bede w Polsce to sobie przepadam, nie zaszkodzi przeciez
 
reklama
Emenems ja mam inaczej - to właśnie brak dziecka mnie załamuje, o kwestii samego niepowodzenia nie myślę. I jak widzę dzieci na ulicy to myślę tylko o tej pustce którą mam zamiast takiego dziecka. Chyba kiedyś uprowadze takie dziecko prosto z ulicy ;-)
Jak będziesz robić badania to możesz też sprawdzić wit D3 i jeśli jeszcze nie robiłaś to AMH które podpowie Ci jak bardzo masz przyspieszyć działania
Co do nazewnictwa to ja poproszę o 'czarownice' :-D

Kasica może wyszukaj sobie opinii o lekarzach - porównaj Twojego gina i tych z Opola, wtedy może uzyskasz odp gdzie lepiej wykonać ivf. Przy ivf bardzo ważny jest mądry lekarz ale też labo które posiada klinika.
 
Do góry