reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Dzien doberek dziewczynki:)

Cały czas Was czytam, parę razy dziennie tutaj zaglądam, ale jakoś ciężko zabrać mi się do pisania...:zawstydzona/y:
Hoppe Gratuluję;) takie informacje podnoszą nas na duchu. niech maleństwo zdrowo rośnie w brzuszku:)
Kasica strasznie mi przykro i rozumiem Twoją bezradność. Kurcze ja miałam tak sam. W jednej chwili wszystkiego się odechciewa, nie ma się już ochoty biegać po lekarzach, dosłownie ręce opadają. Mija parę dni i człowiek nabiera sił do dalszej walki i nie rezygnuje. Także głowa do góry kochana ;-)

Ate7 tule mocno i też nie załamuj się :tak:

Dziewczyny na jednym forum czytałam (forum z Polnej) dziewczyna była na rozpisaniu leków (7 lat starań) wykupiła leki i czekała za @ żeby zacząć stymulacje i tak czeka czeka a @ nie ma. Miała plamienie, skończyło się i nic, zrobiła test i okazało się że jest w ciąży:) Normalnie cud:) Zastrzyki w lodówce a tu taka niespodzianka:)
 
reklama
Hope teraz to powinno byc z górki, z dużej górki;) Takiego 9tysiecznika liczonego w miesiącach;)
Ty miałaś problem z zaciazeniem, a nie donoszeniem wiec mam OGROMNA nadzieje, ze tu bedzie bezproblemowo.
Ostatnio wpadła jeszcze z dobra nowiną Esiek. Nie wiem niestety co u Ewis:(

Kasik a Hope jest wlasnie w Białymstoku, wiec ewentualne szlaki przeciera...obys jednak nie musiała tak daleko szukać swojej dzidzi...choc Ty pewnie i do Egiptu byś sie po nią wybrała;)
 
Pole Egipt to Pikuś, ja bym mogła nawet na koniec świata jechać po swoje szczęście ;-) A że Hope w Artemidzie w Białymstoku wiem bo sobie zanotowałam, mam nawet namiary na kwatery polecane przez nią i nazwiska lekarzy, jeden nawet specjalizuje się z bliźniakach ;-):-D

Enni takie wieści są budujące ale ja jakoś w swój cud nie wierzę :zawstydzona/y::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Kasik, ja też tak mam, że zawsze łatwiej uwierzyć mi w cudy u innych niż u siebie. ale co nam pozostaje, trzeba walczyć, choć życie rzuca kłody pod nogi...

u mnie dziś 10dc, pęcherzyk 23mm, więc wyhamował ze wzrostem - jutro ostatnai szansa na pęknięcie - trzymajcie kciuki:) kazala mi zbadać estradiol, czekam na wynik
 
Kasik, u nas jest problem i z pękaniem i z nasieniem. aby zrobić iui, musimy spełnić dwa warunki - pęknięty pęcherzyk+dobre wyniki M. oby tak było:) na niepęknietym nie będziemy robić, bo takie sytuacje mamy za sobą. kazała mi zbadac estradiol, zeby wiedziec, jakie jakości jest pęcherzyk, czekam na wynik
 
Enni widzę że i Ciebie dołek złapał. Chyba musimy chwycić za łopaty i wykopać się z tego
n025.gif
Póki co jeszcze inne aspekty życia mnie dołują, więc mam sporo kopania ;-) Cieszę się, że się odezwałaś bo już chciałam na priv pisać co się dzieje, czy u Ciebie ok. Teraz jeszcze Queen mnie martwi bo nic nie pisze :zawstydzona/y:
no i Lena jeszcze cichutku siedzi...

Hope oby teraz już było nudno! znaczy co ja gadam - teraz będzie radość! i oby tak zostało. No a potem jeszcze powrót po dwa mrozaczki
Pole, Hope dołączyłyście na forum we wrześniu 2012 a ja od tego momentu podczytywałam już ten wątek. Czytałam wątek od początku, jak i nowe wpisy :tak: Ale wtedy stron produkowałyście dziennie!!! :szok:

Anika daj znać jak wyniki
 
reklama
Do góry