reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    293
Hope, piekny przyrost! rewelacja :))
Smerfeta, jakiej rasy jest Prezes? oj, życzę, by dobrze było:)
Kasik, ale super, ze tak nas wspierasz, mimo iż iui już Ciebie nie dotyczy;) ważne jest wsparcie na każdym etapie, czasem pytania mogą wydawać się głupie, ale lepiej się dowiadywać niż udawać, że się pozjadało wszystkie rozumy, no nie? :)
Pole, a co tam u synka? nadal taki grzeczny? ;)


a a już po usg i nadal bez iui!!!! pęcherzyk od wczoraj miał niewielki przyrost - niecały 1mm, więc jest jeszcze nadzieja, że peknie:) jutro po 9 ostateczna decyzja:) dzieki za odp o estradiolu:))) nerwy mnie już biorą, bo codziennie słyszę jeszcze jutro. chciałabym mieć to już za sobą - tzn. wiedzieć, czy bedzie iui czy nie będzie:/ chociaz to nie koniec stresu, bo nawet jak pęknie, to musimy poczekac na wyniki M i wtedy będzie decyzja! co za weekend!
 
reklama
Anika ja tez mialam iui na peknietym i byl tak uparty ze pekl dopiero 48h po zastrzyku i tez czekalam czy nasienie bedzie dobrej jakosci i na szczescie bylo. Mam nadzieje ze u Ciebie to czekanie sie oplaci.
Smerfeta ja poki czuje sie dobrze to nadrabiam zaleglosci towarzyskie. Pozniej wezme sie za ksiazki.
Kasik mam nadzieje ze Prezes da rade.
 
Cześć Dziewczyny,
Hope, super wieści:-D
Anika, trzymam kciuki, aby wszystko udało się w tym cyklu
Kasik, wiem co znaczy choroba ukochanego zwierzaka. Życzę z całego serca, aby wszystko dobrze się skończyło:tak:

U mnie humor jak pogoda za oknem... tak jak przypuszczałam @ rozkręciła się na dobre:wściekła/y: Dziś zaliczyłam dziwny stan, nawet nie poryczałam się jak zwykle, tylko czuję się po prostu bezsilna. Mój dr powiedział, że jak teraz się nie uda na naturalnym cyklu (3 nieudana próba) to spróbujemy w maju na stymulowanym. Tylko sama nie wiem czy to ma sens...

Kasica, jak się czujesz? Doszłaś już do siebie?
 
Kasik ja też tak różnie czyszczę zęby mojej psinie bo z niej straszna buntowniczka :sorry: Moja psina też ma 7 lat, ale za nią już 3 narkozy i dobrze je przeszła, więc może nie będzie tak źle z tą narkozą? Poza tym, zawsze lepiej spróbować mniej inwazyjnych metod, więc może warto dać szansę antybiotykowi. Co do wątku - to faktycznie na początku niektóre osoby chciały go zamieść pod dywan :-p

Anika Prezes jest Kasik, ja mam "tylko" Pchłe :-D
Pole całym sercem jestem z Blue :tak:
Luize a u mnie dziś była pięęęęęęęęekna pogoda, ale chyba nie taki masz humor. Łap troszkę słonka
d020.gif
 
Ostatnia edycja:
Luize myśle, że ma to sens i to większy niż na normalnym cyklu. Moj lekarz powiedział, że skoro się staramy tyle czasu o dziecko to nie ma sensu probować na naturalnym cyklu tylko wprowadził odrazu stymulację clo i potem zastrzyk z ovitrele. mimo, że się nie udało to musze stwierdzić że pierwszy raz były u mnie 3 pęcherzyki (zawsze jak monitorowałam cykle był 1) na polnej straszyli mnie trojaczkami no ale cóż... ani jednego :-:)-:)-( smutno mi mega smutno :-:)-:)-( ale już umówiłam się na kolejną IUI jak wszystko będzie tak jak w poprzednim cyklu to 7 powinnam znów zawitać na polnej w Poznaniu.
 
chyba przyjdę do Was...bo jakoś nigdzie nie pasuję z tą swoją adopcją zarodka,
wszędzie czuje się"nie u siebie"...
tu mi najlepiej.najspokojniej. najbezpieczniej.

nie będe pewnie duzo pisac...jakoś wyczerpały mi się siły. ale lubię być. czasem zerkałam co u Was...ostatnio przestałam..bo Wasze porazki bola mnie jak moje własne.

teraz jestem..i pobędę sobie trochę.
 
Blue, dobrze Cię czytać :-) Wiesz, tu jest nas kilka, które myślą o Tobie i bardzo Ci kibicują... Dobrze, że jesteś znów. Mam wieeelką nadzieję, że będziemy się niedługo cieszyć razem Twoim szczęściem...
 
Blue bo tu jest najlepiej :-) ja też tu ciągle siedzę mimo że iui już dawno mnie nie dotyczy

Dostałam dziś @ Trochę za szybko. Nie wiem jak przyjdzie następna ale nawet jeśli w terminie albo znów za szybko to muszę przełożyć histeroskopie :-/

Miłego dnia dziewczyny!
 
Smerfeta witaj w klubie @... Ja tez dzis, jeszcze mega bolesna ze na ketonalu siedze od rana, a pogoda piękna!! W cieniu ze 20 w słońcu z 35 a ja sie nawet nie poopalam;( dobrze ze chociaz mam wolne do wtorku to odchoruje w domu:)
 
reklama
Blue kochana jak się cieszę, że jesteś i że zaczynasz kolejne (tym razem udane) podejście :tak::-) Będziesz miała transfer już w tym cyklu czy w następnym? Zarodki znowu z Czech? Zmieniłaś klinikę? Robiłaś jakieś dodatkowe badania? Znasz przyczynę niepowodzeń? Przepraszam, że tak dopytuję ale tak dawno Cię u nas nie było, że chciałabym nadrobić zaległości u Ciebie :-)

Smerfeta i Emenems witajcie w klubie, do mnie też @ przyszła dzisiaj w nocy, tym razem jak w zegarku :tak: Boli jak zwykle a na dodatek mam mega kaca bo wczoraj piłam Soplicę śliwkową, tak się lekko piło ale chyba za dużo, do wina jestem przyzwyczajona i nie choruję a po tym czuję się tak, że żałuję, że wczoraj nie umarłam :sorry2:

Anika Prezes to chichuachua krótkowłosy czyli wielki duch w małym ciele ;-):-D
 
Do góry